2 miliony pasażerów Ryanair w Bydgoszczy

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair BZG  DSC_0023Tania linia lotnicza Ryanair ogłosiła tydzień temu,  że od 2005 roku przewiozła 2 000 000 pasażerów z/do Bydgoszczy. Polscy pasażerowie wybrali Ryanair ze względu na najniższe ceny połączeń, największą punktualność, najmniejszy odsetek zagubionych bagaży oraz coraz lepszą obsługę klienta.

2 milionowym pasażerem linii lotniczej Ryanair w Bydgoszczy była pani Joanna Stachurska Kwela, która leciała do Londynu razem z dziećmi, sześcioletną Niną i Iwo, który obchodzi dziś 4 urodziny. Pani Joanna, otrzymała upominki od Portu Lotniczego Bydgoszcz oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 5 połączeń z Bydgoszczy.

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair, powiedziała:

Rok 2015 rozpoczął się wielkim krokiem milowym w Bydgoszczy. Od 2005 roku przewieźliśmy 2 miliony pasażerów z/do Bydgoszczy. Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Obecnie oferujemy 5 połączeń z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Jesteśmy zaszczyceni mogąc wręczyć nagrodę pani Joannie Stachurskiej Kwela – naszej 2 milionowej pasażerce w Bydgoszczy. Bardzo cieszy nas fakt, że Polacy coraz częściej wybierają podróż samolotem i jesteśmy przekonani, że liczba pasażerów podróżujących z nami będzie jeszcze szybciej wzrastać.

 

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 79 zł na podróż z Bydgoszczy do Dusseldorfu od stycznia do marca 2015r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (12 stycznia), do północy.”

(Informacja prasowa)