3 miliony pasażerów Ryanair w Modlinie!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair 3mln pax ModlinTania linia lotnicza Ryanair ogłosiła dziś (9 kwietnia), że przewiozła już 3 miliony pasażerów w z/do Lotniska Warszawa/Modlin i ogłasza rozkład połączeń na zimę 2015.

3 milionowym pasażerem Ryanaira w Modlinie została Iwona Zawadzka, która leciała do Dublina. Pani Iwona dostała voucher na lot w dwie strony od Ryanaira oraz torbę upominków firmowych od lotniska. Jestem ogromnie zaskoczona i podekscytowana, nie spodziewałam się! To bardzo miła niespodzianka. Dzisiaj lecę stąd do Dublina gdzie mieszkam, pracuję i studiuję. Teraz byłam z wizytą u rodziny na święta. Uwielbiam to lotnisko, jest małe i dzięki temu trudno się zgubić, latam stąd 10-15 razy w roku – skomentowała uradowana pasażerka.

Zimowy rozkład połączeń Ryanaira z Warszawy Modlin:

  • 5 nowych kierunków: Kolonia, Kopenhaga, Ateny, Lizbona i Alicante
  • Więcej lotów do Londynu, Rzymu i Madrytu
  • 28 połączeń
  • 3 miliony podróżnych rocznie
Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Ryanair uruchomił rozkład połączeń na zimę z Warszawy/Modlin trzy miesiące wcześniej niż w 2014r., z 5 nowymi trasami i dodatkowymi lotami do Londynu, Rzymu i Madrytu oraz dogodnymi częstotliwościami lotów ale przede wszystkim z cenami biletów nie do pobicia. W nadchodzącym sezonie zimowym pasażerowie będą mieli do wyboru 28 połączeń z Warszawy/Modlin. Teraz nasi pasażerowie mogą rezerwować loty na naszej nowej stronie internetowej, zabrać dodatkową mniejszą torbę podręczną oraz korzystać z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu. Wprowadziliśmy także numerowane miejsca w samolocie, pakiet usług dla rodzin „Family Extra”, a dla pasażerów podróżujących służbowo ofertę „Business Plus”. Wszystkie te ulepszenia sprawiają, że Ryanair jest idealną opcją dla wszystkich podróżujących, zarówno dla rodzin, grup przyjaciół jak i biznesu.

Aby uczcić 3 milionowego pasażera i ogłoszenie siatki połączeń na zimę z Warszawy/Modlin, Ryanair oferuje promocyjną wyprzedaż biletów na przeloty do Gdańska i Wrocławia w cenach zaczynających się od 19 zł na podróż w kwietniu i maju. Bilety w tak atrakcyjnej cenie należy zarezerwować z 14-dniowym wyprzedzeniem. Promocja trwa do poniedziałku 13 kwietnia.

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair powiedziała w Modlinie:

Chcielibyśmy bardzo pogratulować Lotnisku Warszawa/Modlin, ponieważ właśnie dzisiaj został tu odprawiony 3 milionowy pasażer linii Ryanair. Mam również dziś przyjemność ogłosić uruchomienie siatki połączeń na zimę z 5 nowymi trasami do Kolonii, Kopenhagi, Aten, Lizbony i Alicante oraz zwiększoną czestotliwość lotów do Londynu, Rzymu i Madrytu co zapewni 3 miliony pasażerów rocznie.

Jest nam niezmiernie miło podarować Pani Iwonie Zawadzkiej bilety na przeloty w dwie strony.

Aby uczcić dynamiczny rozwój Lotniska Warszawa/Modlin ogłaszamy promocję na bilety z Modlina, które można kupić w bardzo niskich cenach, rozpoczynających się już od 19 zł (włączając podatki i opłaty) na podróż do/z Gdańska i Wrocławia w kwietniu i maju 2015 r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (13 kwietnia).

(Informacja prasowa)