Air France i KLM po raz kolejny nagrodzone przez Skytrax

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Kabina La Premiere linii Air FranceAir France i KLM poprawiły swoją pozycję wśród 100 najlepszych linii lotniczych na świecie, awansując odpowiednio na 14. i 24. pozycję w rankingu Skytrax. Air France otrzymała dwie nagrody: po raz trzeci z rzędu w kategoriiNajlepsza  na świecie usługa restauracyjna w saloniku Klasy Pierwszejoraz w kategorii „Najlepsze udogodnienia w Klasie Pierwszej”.

Nagrody Skytrax dla najlepszych linii świata

Firma konsultingowa Skytrax każdego roku ocenia szereg elementów zawiązanych z transportem lotniczym. Statuetki World Airline Awards przyznawane są przewoźnikom lotniczym na podstawie ankiet przeprowadzanych wśród podróżnych z całego świata. W tegorocznym plebiscycie wzięło udział ponad 19 mln pasażerów.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Również w tym roku Air France i KLM zostały wyróżnione wśród 100 najlepszych linii lotniczych na świecie. Air France uplasowała się na 14. miejscu (awansując o 26 miejsc w ciągu ostatnich trzech lat), a KLM na 24. miejscu (awansując o 13 miejsc w ciągu ostatnich trzech lat).

Ponadto Air France otrzymała dwie nagrody. Restauracja w poczekalni Klasy Pierwszej (La Première) i menu sygnowane przez szefa kuchni Alaina Ducasse na paryskim lotnisku Charlesa de Gaulle’a zdobyły laury w kategorii „Najlepsza  na świecie usługa restauracyjna w saloniku Klasy Pierwszej. Natomiast zestaw kosmetyków i akcesoriów podróżnych oferowany gościom w kabinie La Première otrzymał wyróżnienie w kategorii „Najlepsze udogodnienia w Klasie Pierwszej”.

Przyznane nagrody są uhonorowaniem wysiłków wszystkich pracowników Grupy zmierzających do stałego doskonalenia naszych usługi w trosce o komfort podróżnych. Nagrody te dedykuję zarówno naszym klientom, jak i całej załodze Air France KLM. ” powiedział Jean-Marc Janaillac, Prezes i CEO Air France KLM.

Kuchnia najlepsza na świecie!

Już po raz trzeci z rzędu linia Air France otrzymała nagrodę dla Najlepszej  na świecie usługi restauracyjnej w saloniku Klasy Pierwszej”. Salonik biznesowy Air France na paryskim lotnisku Charlesa de Gaulle’a jest światowym wzorcem jakości usług, oferując wyśmienite dania kuchni francuskiej. Restauracja w poczekalni biznesowej serwuje szeroki wybór dań stworzonych przez Alaina Ducasse’a oraz najlepsze wina z piwnic Air France. Klienci mają tu również do dyspozycji bar z dużym wyborem wyśmienitych koktajli.

Wysoki standard lotu w La Première

W kategorii „Najlepsze udogodnienia w Klasie Pierwszej” linia Air France otrzymała również pierwszą nagrodę za udogodnienia oferowane w kabinie La Première, czyli luksusową kosmetyczkę zaprojektowaną przez Givenchy i zestaw akcesoriów podróżnych wraz z piżamą. Ekskluzywna kabina La Première to indywidualny salonik, stworzony dla najbardziej wymagających podróżnych. Każdy z pasażerów otrzymuje od obsługi samolotu skórzaną kosmetyczkę, którą można uznać za egzemplarz kolekcjonerski. Zawiera ona wiele luksusowych kosmetyków, m.in. krem do twarzy, balsam do oczu, krem do rąk i inne przedmioty przydatne w podróży. W trakcie całego lotu pasażerowie mają do dyspozycji także kosmetyki oczyszczające i nawilżające skórę marki Givenchy. Podróżni otrzymują też wykonaną z najlepszej jakości bawełny piżamę, która doskonale dopełnia wyjątkowe wrażenia z pobytu w luksusowym apartamencie La Première linii Air France. Goście otrzymują ją w eleganckiej torebce wraz z innymi akcesoriami do snu, takimi jak kapcie, skarpetki, łyżka i pokrowiec do butów. Dwa razy do roku, AIr France wprowadza nowy model swojego zestawu akcesoriów podróżnych.

W Klasie Pierwszej (La Première), najbardziej luksusowej, jaką oferuje linia Air France, znajduje się 9 foteli zapewniających wygodę i prywatność. Goście La Première oczekują na start w luksusowych poczekalniach i są dowożeni limuzyną wprost do samolotu. Pasażerowie mają do dyspozycji na pokładzie m.in. dedykowaną załogę i wykwintne menu, skomponowane przez szefów kuchni nagradzanych gwiazdkami Michelin, a wcześniej – osobistą asystę, która towarzyszy im od chwili przybycia na lotnisko, do czasu wejścia do samolotu.

(Informacja prasowa)