Czech Airlines wchodzi do Łodzi i Rzeszowa! Praga i Edynburg nowymi kierunkami.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Czech Airlines ŁódźJak ogłoszono dzisiaj na konferencji prasowej w Porcie Lotniczym Łódź, od 14 lipca br. samoloty Czech Airlines będą latały z Łodzi do Edynburga i Pragi. Na obu trasach rejsy będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty, a realizowane będą nowoczesnymi Airbusami 319 ze 144 fotelami pasażerskimi na pokładzie. Bilety można rezerwować już teraz na stronie przewoźnika oraz m.in. na stronach Flipo.pl, Tripsta.pl, Bravofly.pl , a najtańsze taryfy rozpoczynają się od 180 złotych w jedną stronę z wliczonym w cenę bagażem rejestrowanym 15 kg i bagażem podręcznym 8 kg. Na pokładzie rejsów Czech Airlines pasażerowie mogą też korzystać z bezpłatnego poczęstunku w postaci kanapek i muffinów oraz całej gamy napojów bezalkoholowych, jak też czeskiego piwa oraz znakomitego południowoafrykańskiego wina.

080611 468x60_pl Image Banner 468 x 60

– Polska jest jednym z największych i najszybciej rosnących rynków w Unii Europejskiej, co przekłada się również na branżę lotniczą. Rynek ten ma wiele do zaoferowania i dlatego też zwiększamy na nim swoją obecność – powiedział Jan Toth, dyrektor ds. komercyjnych i marketingu Czech Airlines. Podkreślił, że nowe trasy zaoferowane przez CSA są elementem strategii rozwoju linii na polskim rynku. – Korzystając z okazji chciałbym też podkreślić wzorową współpracę z portem w Łodzi, gdyż bez tego zaangażowania realizacja naszych planów byłaby znacznie utrudniona – dodał Jan Toth.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Od 14 lipca 2015 r.:

Łódź 08:00 – Edynburg 09:35 wtorki, soboty
Edynburg 17:25 – Łódź 20:55 wtorki, soboty

Łódź 21:30 – Praga 22:30 wtorki, soboty
Praga 06:25 – Łódź 07:30 wtorki, soboty

Lataj tanio w obrȩbie Europy z Czech Airlines

Czech Airlines, to narodowy przewoźnik lotniczy Republiki Czeskiej mający obecnie w swej siatce połączeń ponad 120 lotnisk docelowych w 50 krajach.

(Informacja prasowa)