Dreamlinerem LOT-u do Londynu!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

LOT Dreamliner Boeing 787Przestronna kabina, większe okna, nieporównywalny komfort i atrakcyjna rozrywka pokładowa. Podróż Liniowcem Marzeń to podniebna przyjemność! Już od dziś aż końca października Dreamliner LOT-u znany dotąd pasażerom tylko z rejsów do Stanów Zjednoczonych, Kanady i Chin będzie pojawiał się na trasie z Warszawy do Londynu.

O zaletach Dreamlinera można przekonać się tylko w jeden sposób – trzeba wejść na pokład i odlecieć! Możliwość doświadczenia jak podróżuje się najnowocześniejszym samolotem pasażerskim świata będą mieli teraz również pasażerowie podróżujący LOT-em do stolicy Wielkiej Brytanii.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Na trasie Warszawa – Londyn – Warszawa Boeing 787 Dreamliner pojawi się już dziś i będzie realizował połączenia w wybrane czwartki i piątki aż do 24 października. Chodzi o popołudniowe rejsy o numerach LO 279 i LO 280. Pasażerowie na każdej trasie obsługiwanej przez Dreamlinera mają do wyboru trzy klasy podróży: LOT Business Class, LOT Premium Class i LOT Economy Class. Ceny za podróż w obie strony do Londynu zaczynają się od 499 złotych. Najtańsze bilety są dostępnena lot.com.

Bilety lotnicze do Londynu na portalu CenterFly.

– Londyn jest jednym z najważniejszych kierunków biznesowych obsługiwanych przez LOT, cieszymy się, że pasażerowie podróżujący z nami na tej trasie będą mieli okazję przekonać się o zaletach Dreamlinera. To atrakcyjna propozycja nie tylko dla osób lecących bezpośrednio z Warszawy do Londynu, ale również istotna korzyść dla pasażerów transferowych. Nasza siatka jest zbudowana tak, że z tego połączenia korzystają również te osoby, które lecą przez warszawski hub z innych miast w kraju i tej części Europy. Jest to dogodne rozwiązanie także dla pasażerów z i do Pekinu, którzy z jednego Dreamlinera sprawnie przesiądą się w drugi – mówi David Garcia, dyrektor do spraw handlowych PLL LOT

Dreamlinery LOT-u na co dzień wykonują połączenia dalekodystansowe – do Nowego Jorku, Toronto, Chicago i Pekinu. We flocie LOT ma obecnie sześć maszyn tego typu – siódma i ósma dołączą kolejno w 2016 i 2017 roku.

LOT oferuje z Warszawy na lotnisko Londyn Heathrow trzy dogodne rejsy dziennie: LO281 startujący o 7:50, LO279 o 15:10 i LO285 wylatujący o 20:00; z Londynu do Warszawy: LO286 o 6:35, LO282 o 10:25 i LO280 o 17:50. Godziny odlotów jak i przylotów zostały wprowadzone tak, aby umożliwić dogodne przesiadanie się na inne rejsy europejskie i międzykontynentalne LOT-u.

Bilety lotnicze do Londynu na portalu PanSamolocik.pl.

Jeszcze w tym roku Polskie Linie Lotnicze LOT przeniosą też swoje operacje do nowego i najnowocześniejszego terminala lotniska Heathrow T2, zwanego „Terminalem Królowej”, który został wybudowany specjalnie dla członków sojuszu Star Alliance. To również znacznie poprawi komfort pasażerów.

(Informacja prasowa)