Dwa nowe salony Executive Lounge na Lotnisku Chopina

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Executive_Lounge_WAW_4Na Lotnisku Chopina uruchomione zostały dwa nowe ekskluzywne salony Executive Lounge. Zostały one zaprojektowane i wyposażone z myślą o jak najwyższym komforcie pasażerów. Zapewniają relaks przed podróżą w przyjaznym, przytulnym otoczeniu, jak również doskonałe warunki do pracy.

Nazwy nowych salonów Executive Lounge: Fantazja i Preludium – podobnie, jak trzech dotychczas działających Ballada, Polonez, Bolero – nawiązują do utworów skomponowanych przez Fryderyka Chopina, patrona warszawskiego portu. Wszystkie należą do klasy Premium i łączy je ekskluzywna aranżacja wnętrz i dyskretna elegancja. Zdaniem pasażerów salony na Lotnisku Chopina należą do najpiękniejszych i najbardziej wygodnych poczekalni lotniskowych w Europie.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Salon Preludium ma powierzchnię ponad 500 m.kw i może korzystać z niego równocześnie nawet 90 osób. Salon znajduje się na poziomie 0, w pobliżu gate’ów 33-35. Wystrój wnętrza nawiązuje do walorów naturalnych Polski. Salon dostępny jest w godz. 6.00-22.00. Mogą z niego korzystać pasażerowie klasy biznes, a także posiadacze srebrnych, złotych kart i wyższych programów lojalnościowych linii zrzeszonych w sojuszach One World, Sky Team i niezrzeszonych. W salonie znajduje się specjalne pomieszczenie opieki nad dzieckiem wyposażone w przewijak, umywalkę i wygodny fotel.

Salon Fantazja jest nieznacznie mniejszy od Preludium – ma powierzchnię 470 m.kw. i 75 miejsc siedzących. Dostępny jest w godz. 5.00-23.00 na poziomie +1 (odloty), w okolicy gate’ów 36-37. Korzystać z niego mogą pasażerowie klasy biznes lub posiadacze złotych i wyższych kart programów typu frequent flyer linii zrzeszonych w sojuszach One World, Sky Team i niezrzeszonych. W salonie Fantazja znajduje się nowoczesna część wypoczynkowa, jak również elegancka strefa do pracy z dostępem do internetu.

W obydwu salonach do dyspozycji podróżnych dostępne są m.in. różnorodne przekąski, zimne i ciepłe napoje, aktualna prasa, a także książki i dostęp do Internetu.

Dogodne położenie wszystkich salonów sprawia, że bez przeszkód mogą z nich korzystać pasażerowie podróżujący do krajów stref Schengen, jak również Non-Schengen.

(Informacja prasowa)