Dzień Szczęścia z Emirates – niespodzianki dla pasażerów i pracowników

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia linie Emirates przygotowały dla swoich klientów i pracowników drobne niespodzianki na osłodę codzienności. Przewoźnik wspiera działania władz Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które uznają rolę szczęścia i chcą zapewnić szczęśliwy styl życia obywatelom i mieszkańcom kraju.

W poniedziałek rano przed bramkami na terminalu 3 pracownicy Emirates sprawili miłą niespodziankę pasażerom lecącym z Dubaju, wręczając im bilety z miejscami w klasie biznes – prosty gest, który sprawi, że ich podróż będzie wyjątkowa. Reakcje niektórych pasażerów można zobaczyć w najnowszym filmie na dole tego wpisu.

>>> Kup bilet na stronie przewoźnika Emirates.com

Różni ludzie różnie rozumieją szczęście. Wielu nieustannie stawia sobie nowe wyzwania, zdobywa nowe umiejętności czy dba o dobre relacje międzyludzkie w życiu prywatnym i zawodowym. Najczęściej jednak wystarczy po prostu uśmiechnąć się do drugiego człowieka. To jeden z najsilniejszych ludzkich gestów. Cieszymy się, że władze naszego kraju dostrzegają znaczenie szczęśliwych ludzi – powiedział Jego Wysokość Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes zarządu Grupy Emirates.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Niespodzianka czekała także na pracowników Grupy Emirates, dla których przewoźnik przygotował bezpłatny bilet do dowolnego kierunku w swojej siatce połączeń.  Ponadto pracownicy Emirates wzięli udział w panoramicznej sesji zdjęciowej i udostępniali swoje zdjęcia na Instagramie, gdzie można je znaleźć pod hasztagami #happyemirates#happydnata.

Dzień Szczęścia obchodzony jest na całym świecie, a w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rząd prowadzi szereg działań w ramach narodowego programu na rzecz szczęścia i pozytywnego myślenia, w tym inicjatywy w miejscach pracy.

(Informacja prasowa)