easyJet ogłasza nowy rozkład lotów na wiosnę 2015 r.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

easyJet Majorka PMIeasyJet, czwarta największa europejska linia lotnicza, ogłasza nowy rozkład lotów na wiosnę 2015 z ponad 86 000 połączeń w terminach od 29 marca do 31 maja 2015. Ponad 14 milionów biletów jest już dostępnych na stronie www.easyjet.com/pl. Pasażerowie zainteresowani lotami w tym okresie mogą z wyprzedzeniem rezerwować bilety w najbardziej atrakcyjnych cenach. easyJet lata obecnie z ponad 130 portów lotniczych w 30 krajach, a w ofercie przewoźnika jest ponad 700 tras na terenie Europy, Rosji, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Podróżującym z Polski polecamy przyjrzeć się przede wszystkim najnowszemu połączeniu easyJet z Krakowa do Hamburga. Pierwszy lot planowany jest już na 4 listopada 2014, a loty na tej trasie będą odbywały się trzy razy tygodniu, we wtorki, piątki i niedziele. Hamburg jest drugim co do wielkości miastem w Niemczech, które odwiedzającym oferuje niezliczone atrakcje – zabytki, spotkania z kulturą i sztuką oraz ekscytujące życie nocne. To świetny moment by zaplanować wiosenny wyjazd do tej drugiej co do wielkości metropolii Niemiec.

Tanie loty Warszawa Hamburg – eprzeloty.pl

easyJet oferuje swoim klientom szeroką sieć połączeń w całej Europie, która odpowiada potrzebom zarówno osób podróżujących w celach biznesowych, jak szukających wypoczynku.

Z usług przewoźnika korzysta rocznie ponad 12 milionów klientów biznesowych. Wybierają oni easyJet m.in. ze względu na możliwość nieograniczonych zmian daty wylotów (w taryfie Flexi Fare), wyboru miejsc w samolocie oraz szybkiej odprawy. Ponadto, samoloty easyJet startują z lotnisk, do których 300 milionów Europejczyków może dojechać w ciągu zaledwie godziny, a loty cechuje jeden z najwyższych w wskaźników punktualności, w porównaniu do konkurencyjnych linii lotniczych.

(Informacja prasowa)

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl