Embraer 175 LOT w nowych barwach. Tym razem reklamuje musical „Mamma Mia!”.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com
3_SP-LIA_Mamma_Mia_fot.Karol_Mańk_Teatr_Muzyczny_Roma

Foto: Karol Mańk Teatr Muzyczny Roma

Embraer 175 LOT-u o znakach rejestracyjnych SP-LIA zmienił malowanie i tym samym stał się pierwszym na świecie oficjalnym samolotem musicalu „Mamma Mia!”

Zmiana malowania to część współpracy z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie, który przygotowuje się do polskiej premiery musicalu opartego na największych przebojach szwedzkiej grupy ABBA.

Maszyna wykonała dziś pierwszy rejs o godzinie 7:45 z lotniska Chopina w Warszawie do Sztokholmu.

Zespół ABBA podróżował na pokładzie naszego samolotu właśnie na tej trasie podczas pierwszej i jak dotychczas jedynej wizyty w naszym kraju. Od tego wydarzenia minęło wiele lat. LOT stał się w tym czasie nowoczesną linią lotniczą, tak jak musical „Mamma Mia!” w adaptacji Teatru Muzycznego Roma będzie szansą na zupełnie nowe odkrycie znanych i lubianych utworów szwedzkiego zespołu” – mówi Sebastian Mikosz, Prezes Polskich Linii Lotniczych LOT. „Z przyjemnością angażujemy się we współpracę przy tej niezwykłej produkcji, przygotowywanej nowatorsko i z rozmachem. Mam nadzieję, że nie tylko sentyment do piosenek ABBY, ale też wygoda jaką proponujemy podczas podróży w jednej trzech klas na rejsach krótkodystansowych zachęca wiele osób do odwiedzin Polski” – dodał Sebastian Mikosz.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl
Foto: Jacek Bonczek PLL LOT

Foto: Jacek Bonczek PLL LOT

Maszyna LOT-u w malowaniu „Mamma Mia!” będzie obsługiwała wszystkie europejskie rejsy przewoźnika. Również na jej pokładzie pasażerów czeka niespodzianka. Podczas boardingu usłyszą największe hity zespołu ABBA: Mamma Mia, Chiquitita, Take a chance on me, Waterloo oraz Voulez – Vous.

23 września w Warszawie zostanie zaprezentowana podczas konferencji prasowej polska obsada musicalu. Premiera spektaklu zaplanowana jest na luty 2015 roku.

Dodatkowo fani zespołu ABBA mogą skorzystać z propozycji LOT Travel. W ofercie znalazł się unikalny pakiet na zwiedzanie Sztokholmu śladami legendarnego zespołu.

(Informacja prasowa)