Emirates najlepszą linią lotniczą na świecie według plebiscytu TripAdvisor Travelers’ Choice Awards 2017

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Linie Emirates zdobyły tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie w inauguracyjnej edycji plebiscytu Tripadvisor Travelers’ Choice®Awards dla przewoźników. Oprócz nagrody głównej do przewoźnika powędrowały cztery wyróżnienia – najwięcej wśród wszystkich nagrodzonych –  dla najlepszej linii w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki, a także za najlepszą klasę ekonomiczną, najlepszą klasę pierwszą oraz w kategorii „10 najlepszych linii lotniczych na świecie”.

W tym roku serwis Tripadvisor po raz pierwszy wprowadził w swoim słynnym plebiscycie Travelers’ Choice® Awards kategorię dla linii lotniczych. Nagrody przyznawane są najlepszym przewoźnikom na podstawie liczby oraz przychylności recenzji i ocen wystawionych przez użytkowników z całego świata w okresie 12 miesięcy.

– Tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie w tegorocznym plebiscycie TripAdvisor Travelers’ Choice Awards to dla nas ogromny zaszczyt. Fakt, że wyróżnienia są przyznawane na podstawie bezstronnych opinii świadczy o tym, jak bardzo staramy się zapewnić naszym pasażerom najwyższą jakość obsługi. Chcielibyśmy, żeby podróżni zawsze wybierali linie Emirates. Dlatego nieustannie inwestujemy w produkty i usługi we wszystkich klasach, a nasz zespół robi wszystko, aby zapewnić klientom najlepszą jakość usług w samolotach i na lotniskach każdego dnia –  powiedział Sir Tim Clark, prezes linii Emirates.

– Mamy zaszczyt ogłosić wyniki inauguracyjnego plebiscytu Travelers’ Choice® Awards dla linii lotniczych, który ułatwi podróżującym świadomy wybór przewoźnika na podstawie doświadczeń użytkowników serwisu Tripadvisor – powiedział Bryan Saltzburg, dyrektor TripAdvisor Flights. – Tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie przyznany przez użytkowników serwisu TripAdvisor to dla Emirates ogromne wyróżnienie, które świadczy o tym, że przewoźnik zawsze na pierwszym miejscu stawia doskonałą obsługę pasażera – dodał.

Emirates to największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, a ich rozbudowana siatka połączeń oferuje pasaż

>>> Kup bilet na stronie przewoźnika Emirates.com

erom loty do 155 kierunków w 83 krajach na 6 kontynentach. Przewoźnik jako pierwszy i jedyny na świecie dysponuje flotą pasażerską złożoną w całości z Airbusów A380 i Boeingów 777, która należy do najmłodszych i najnowocześniejszych w branży.

Niedawno linie zapowiedziały wielomilionowy program modernizacji wyposażenia kabin samolotów, obejmujący między innymi nowy salon pokładowy flagowego samolotu przewoźnika – A380 – który będzie można podziwiać już w lipcu tego roku. Ponadto wprowadziły ostatnio nową ofertę ekskluzywnych produktów w klasach pierwszej i biznes. Wśród nowości znalazły się pierwsze na świecie zestawy odzieży nawilżającej w klasie pierwszej, luksusowe koce, produkty do pielęgnacji skóry marki VOYA oraz nowe komplety akcesoriów firmy Bulgari. W ostatnim roku przewoźnik zainwestował także w szereg nowych produktów dla pasażerów podróżujących klasą ekonomiczną, między innymi w pierwsze na świecie interaktywne zestawy akcesoriów czy ekologiczne koce wykonane w całości z przetworzonych plastikowych butelek.

(Informacja prasowa)

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl