Finnair najlepszą linią lotniczą w Europie Północnej

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Finnair airbus tail 01 lowFinnair został uznany za najlepszą linię lotniczą w Europie Północnej w ramach World Airline Awards na Air Show w Paryżu, po raz szósty z rzędu. Nagrody w konkursie organizowanym przez Skytrax zostały przyznane na podstawie niezależnej ankiety przeprowadzonej wśród 18 milionów pasażerów z ponad 160 krajów. Sojusz oneworld, do którego należy fiński przewoźnik, już trzeci rok z rzędu, uzyskał miano najlepszego sojuszu lotniczego.

Ta nagroda jest wyrazem uznania dla wspaniałej pracy naszego zaangażowanego zespołu, obsługującego klientów zarówno na ziemi, jak i na pokładach samolotów podczas podróży między Europą a Azją”, mówi Juha Järvinen, dyrektor handlowy Finnaira. „Chcemy zaoferować naszym klientom możliwość obcowania z unikatową skandynawską estetyką i zamierzamy dalej inwestować w ciągłe podnoszenie standardów naszych produktów i usług, z których wiele jest już modernizowanych”, dodaje.

Kup bilet lotniczy na stronie Finnair.com

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Finnair to pierwsza europejska linia lotnicza z nowym Airbusem A350 XWB w swojej flocie. Maszyna zacznie latać w ramach regularnych rejsów do Szanghaju, Pekinu i Bangkoku na jesieni 2015. Airbus A350 z przestronną jasną kabiną w skandynawskim stylu uznaną za najlepsze wnętrze samolotu w 2015, siecią Wi-Fi i najwyższej klasy pokładowym systemem multimedialnym zapewnia pasażerom niezrównany komfort. Finnair inwestuje także w usługi cyfrowe i wprowadza usługi dodatkowe, dzięki którym klienci będą mogli spędzać czas podróży w najdogodniejszy dla siebie sposób. Kolejną inwestycją jest instalacja systemu połączeń Wi-Fi we wszystkich innych Airbusach w flocie Finnaira, która rozpocznie się w 2016.

W zeszłym roku Finnair rozbudował i zmodernizował swoje poczekalnie dla pasażerów na lotnisku w Helsinkach, zakończył instalację foteli typu full-flat w klasie biznes w samolotach latających na długich dystansach, unowocześnił pokładowy system multimedialny, wprowadził pakiet Economy Comfort w ramach lotów dalekodystansowych oraz podjął współpracę z najlepszymi fińskimi szefami kuchni, którzy stworzyli autorskie menu oferowane w klasie biznesowej Finnaira.

(Informacja prasowa)