IAG potwierdza zamówienie na 8 samolotów Airbus A350-900

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

IBERIA A350-900_RR_International Airlines Group (IAG) potwierdziła osiem opcji na samoloty A350-900. Dzięki temu stała się ona nowym odbiorcą maszyn z błyskawicznie sprzedającej się rodziny A350 XWB. Samoloty będą wyposażone w wydajne silniki Rolls Royce Trent XWB i pozwolą na osiągnięcie ogromnych korzyści operacyjnych dzięki jedynym w swoim rodzaju właściwościom charakteryzującym rodzinę samolotów Airbus.

Warunki dostawy A350 zostały wynegocjowane przez IAG w ramach złożonego przez grupę zamówienia na samoloty długodystansowe, które zostało ogłoszone w kwietniu 2013 roku.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl.

  – Jesteśmy niezwykle dumni, że grupa IAG wybrała samoloty A350-900 dla Iberii. Mamy przyjemność powitać nowego operatora tego najbardziej wydajnego samolotu długodystansowego średniej wielkości na rynku – powiedział John Leahy, wiceprezes ds. sprzedaży w firmie Airbus – A350 XWB to najlepszy wybór w swojej kategorii. Samolot ten stanie się punktem odniesienia dla pasażerów dzięki niezrównanej wygodzie kabiny pasażerskiej i niezwykle niskiemu poziomowi hałasu.

Tanich noclegów szukacie na Otel.com oraz hotels.com.

(Informacja prasowa)