Inauguracja połączenia Warszawa-Winnica

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

UIA_Warszawa_Winnica_1Ukraińskie Linie Lotnicze UIA rozpoczęły regularne połączenia lotnicze z Warszawy do Winnicy. To kolejny etap rozwoju europejskiej siatki łączącej obwodowe miasta na Ukrainie ze światem.

Od 26 czerwca UIA Ukraine International Airlines uruchomiły bezpośrednie połączenia lotnicze między Warszawą a Winnicą – stolicą obwodu winnickiego na wschodnim Podolu w centralnej Ukrainie. Loty są realizowane dwa razy w tygodniu samolotami Boeing 737 lub Embraer 190 wg rozkładu: wylot z Warszawy do Winnicy w czwartki i niedziele o 21:30, z Winnicy do Warszawy w poniedziałki i piątki o godzinie 01:00. Lądowanie w Warszawie o 01:30.

Cena biletu lotniczego na trasie Warszawa – Winnica w jedną stronę, według taryfy, która obejmuje przewóz bagażu podręcznego, wynosi 114 złotych z uwzględnieniem wszelkich opłat.

„UIA rozwijają siatkę rejsów międzynarodowych z regionalnych miast na Ukrainie oferując pasażerom, skorzystanie z kilku opcji podróży – wyjaśnia Evgeniya Satska, rzecznik prasowy linii UIA.Nasi pasażerowie mogą teraz wybierać i łączyć nowe międzynarodowe loty z rejsami tranzytowymi przez Kijów, a tym samym stworzyć dla siebie idealna trasę. W 2015 roku uruchomiliśmy szereg połączeń bezpośrednich z Charkowa, Lwowa i Odessy a w tym roku dodamy do tej listy Winnicę oferując podróżującym nowe połączenia do i z Warszawy. Poprzez uruchomienie lotów z Winnicy do Warszawy, UIA zaspokoi popyt mieszkańców centralnej Ukrainy na rejsy do Polski”.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

(Informacja prasowa)