Joon ogłasza nowe trasy!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Na początku grudnia Joon – nowa linia lotnicza stworzona przez Air France zainaugurowała swoje pierwsze loty. Jednocześnie linia zapowiedziała rozbudowę siatki połączeń o kolejne 7 tras z wylotem z Paryża. Od 25 marca 2018 pasażerowie Joon będą mogli latać do Rzymu, Oslo, Neapolu, Kairu, Istambułu, Kapsztadu i Teheranu. Razem z ogłoszonymi wcześniej trasami w sezonie letnim Joon będzie oferował łącznie 13 kierunków.

Większy wybór kierunków w Europie – od 25 marca przyszłego roku

Oferta tanich lotów z wylotem z Paryża na razie obejmuje loty do Berlina, Lizbony, Barcelony i Porto. Od 25 marca 2018 dochodzą kolejne kierunki w cenie od 39 Euro*:

  •   Istambuł (Turcja): 7 lotów tygodniowo
  •   Neapol (Włochy): 14 lotów tygodniowo
  •   Oslo (Norwegia): 18 lotów tygodniowo
  •   Rzym (Włochy): 49 lotów tygodniowo

Loty na trasach europejskich Joon będzie wykonywać samolotami Airbus A320 (174 miejsc) oraz A321 (212 miejsc). Pasażerowie Klasy Biznes korzystają z bezpłatnego serwisu pokładowego. Lecąc w Klasie Ekonomicznej jesteśmy częstowani bezpłatnymi napojami natomiast posiłki i przekąski są dostępne w wersji płatnej. Joon ma w ofercie około 60 smacznych małych co nieco do wyboru, w 20% procentach składających się z produktów organicznych. Jak przystało na linię z kraju o bogatych tradycjach kulinarnych, oferta gastronomiczna ma być różnorodna i zaskakująca. Na pasażerów mają czekać między innymi wysokoenergetyczne smoothie, organiczne francuskie wino, zestawy tapas i inne ciekawe przystawki i przekąski na słodko i słono.

Na wszystkich rejsach Joon oferuje bezpłatny dostęp do YouJoon. Jest to system rozrywki pokładowej, wykorzystujący live streaming, dzięki któremu filmy i programy telewizyjne podczas lotu możemy oglądać na ekranie swojego własnego urządzenia – tabletu, laptopa, czy smartfona.

Joon’em w świat – od wiosny 2018!

Joon ma w ofercie kilka tras międzykontynentalnych. Wcześniej zapowiedziano już loty do Fortalezy (Brazylia) i Mahe (Malediwy). Teraz linia ogłosiła kolejne kierunki:

  •   Kair (Egipt): 7 lotów tygodniowo od 25 marca 2018 w cenie od 149 Euro**
  •   Kapsztad (RPA): 3 loty tygodniowo od 1 kwietnia 2018 w cenie od 279 Euro**
  •   Teheran (Iran): 3 loty tygodniowo od 2 kwietnia 2018 w cenie od 149 Euro ***

Na trasach dalekiego zasięgu linia będzie oferowała do wyboru podróż w jednej z trzech kabin – Biznes, Premium Economy i Klasa Ekonomiczna – na pokładach Airbusa A340s. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji najnowszej generacji monitory dotykowe przy każdym fotelu i setki filmów do wyboru. W Klasie Biznes Joon zaoferuje całkowicie bezpłatny serwis pokładowy – posiłek z trzech dań oraz przekąski w trakcie całego lotu. Natomiast w Klasie Ekonomicznej i Premium Economy  będą 1-2 posiłki w cenie biletu, a także dodatkowo płatne opcje.

Linia Joon wchodzi w skład Grupy Air France KLM. Powstała, aby spełnić oczekiwania pasażerów młodego pokolenia, którzy chcą doświadczyć nowego podejścia do podróży lotniczej. Nowoczesna linia dla „Millenialsów” ma być modna i oferować nowatorskie rozwiązania w zakresie produktu jak np. eko catering, live streaming, virtual reality, crowdfunding i inne.

Więcej informacji i rezerwacja biletów na www.flyjoon.com

*Cena specjalna za lot w jedną stronę, zawiera podatki lotniskowe, nie obejmuje przewozu bagażu. Oferta w sprzedaży do 06.12.2017 na loty od 25.03.2018 do 06.05.2018 i od 14.05.2018 do 24.06.2018.
**Cena  za lot w jedną stronę, zawiera podatki lotniskowe,  nie obejmuje przewozu bagażu.
***Cena specjalna za lot w jedną stronę, zawiera podatki lotniskowe i przewóz bagażu. Oferta w sprzedaży do 13.12.2017 na loty od 07.05.2018 do 30.06.2018.

(informacja prasowa)