Lecisz na majówkę z Lotniska Chopina? Skorzystaj z promocyjnych cen na parkingu!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Przedłużony weekend zachęca do zaplanowania krótkiego wypadu w kraju lub za granicą. Kup bilet na samolot, przyjedź na lotnisko własnym samochodem i ciesz się atrakcyjnymi cenami na parkingu P1.

Pasażerowie, którzy pozostawią samochód na parkingu P1 (parking wielopoziomowy pod hotelem Courtyard by Marriott) w okresie pomiędzy czwartkiem (30 kwietnia) a poniedziałkiem (4 maja), zapłacą za cały postój maksymalnie 100 zł. Taką cenę gwarantujemy każdemu, o ile pojazd będzie przebywał na parkingu powyżej jednej doby.

Długi weekend majowy to doskonała okazja na ciekawy odpoczynek. Coraz większą popularnością cieszą się city breaki, czyli kilkudniowe wyjazdy do dużych miast. Taki mini-urlop można zaplanować samodzielnie lub wykupić gotowy pakiet w biurze podróży. A przed wylotem najwygodniej dojechać na lotnisko własnym środkiem transportu i bezpiecznie zostawić go przy terminalu.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

– Dojazd na lotnisko własnym samochodem ma wiele zalet. Pozwala na komfortowe, niezawodne i ekonomiczne dotarcie na czas bez przesiadek i stresu. W dodatku parking P1 znajduje się przy samym terminalu i dojście z bagażem z od samochodu do odprawy nie jest żadnym problemem – zachęca Małgorzata Broniarek, zastępca dyrektora Biura Handlowego.

(Informacja prasowa)