Lecisz na majówkę z Lotniska Chopina? Skorzystaj z promocyjnych cen na parkingu!

Przedłużony weekend zachęca do zaplanowania krótkiego wypadu w kraju lub za granicą. Kup bilet na samolot, przyjedź na lotnisko własnym samochodem i ciesz się atrakcyjnymi cenami na parkingu P1.

Pasażerowie, którzy pozostawią samochód na parkingu P1 (parking wielopoziomowy pod hotelem Courtyard by Marriott) w okresie pomiędzy czwartkiem (30 kwietnia) a poniedziałkiem (4 maja), zapłacą za cały postój maksymalnie 100 zł. Taką cenę gwarantujemy każdemu, o ile pojazd będzie przebywał na parkingu powyżej jednej doby.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Długi weekend majowy to doskonała okazja na ciekawy odpoczynek. Coraz większą popularnością cieszą się city breaki, czyli kilkudniowe wyjazdy do dużych miast. Taki mini-urlop można zaplanować samodzielnie lub wykupić gotowy pakiet w biurze podróży. A przed wylotem najwygodniej dojechać na lotnisko własnym środkiem transportu i bezpiecznie zostawić go przy terminalu.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

– Dojazd na lotnisko własnym samochodem ma wiele zalet. Pozwala na komfortowe, niezawodne i ekonomiczne dotarcie na czas bez przesiadek i stresu. W dodatku parking P1 znajduje się przy samym terminalu i dojście z bagażem z od samochodu do odprawy nie jest żadnym problemem – zachęca Małgorzata Broniarek, zastępca dyrektora Biura Handlowego.

(Informacja prasowa)