Linie Emirates otworzą piąte codzienne połączenie do Kolombo

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Emirates_Colombo_W ramach rozwoju działalności na Sri Lance linie Emirates zapowiedziały otwarcie dodatkowego, codziennego połączenia między Dubajem i Kolombo.

Od 1 sierpnia tego roku przewoźnik będzie obsługiwał pięć lotów między Dubajem i Kolombo każdego dnia poza środami, gdy będą realizowane cztery loty. Dodatkowe połączenie zwiększy całkowitą liczbę lotów na trasie do 34 tygodniowo.

Dodatkowe loty do stolicy Sri Lanki zapewnią także zwiększenie oferowania w postaci 2 520 miejsc i 161 ton cargo tygodniowo w każdą stronę, tworząc lepsze warunki współpracy handlowej między tym krajem i rynkami objętymi globalną siatką Emirates. Sri Lanka eksportuje świeże i mrożone ryby i owoce morza, warzywa, owoce i odzież, natomiast wśród towarów importowanych do tego kraju znajdują się środki lecznicze, artykuły gospodarstwa domowego, telefony komórkowe oraz części zamienne do statków i samolotów.

Podobnie jak na wszystkich trasach obsługiwanych przez Emirates, pasażerom przysługiwać będą wysokie limity bagażu – do 30 kg w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes i 50 kg w klasie pierwszej. Pasażerowie podróżujący w kabinach premium będą mogli także skorzystać ze specjalnej poczekalni na lotnisku w Kolombo oraz usługi szoferskiej w Dubaju.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Podróżując z Emirates pasażerowie będą mogli również gromadzić mile w programie lojalnościowym Skywards. Zdobyte punkty wymienić można na darmowe bilety, podróż w wyższej klasie i inne nagrody.

(Informacja prasowa)