Lufthansa wprowadza dodatkowe połączenie z Rzeszowa

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Lufthansa_Bombardier_CRJ_900Lufthansa wprowadza nowy rejs na trasie Frankfurt-Rzeszów od 24 kwietnia. W piątki maszyna wyleci z niemieckiego portu o 20.50 i wyląduje w Rzeszowie o 22.35. Następnego dnia odleci o godz. 6.15 i dotrze do Frankfurtu o godz. 8.00. Połączenie obsługiwane będzie przez nowoczesne samoloty typu CRJ 900 z 90 miejscami na pokładzie w konfiguracji Klasy Biznes i Klasy Ekonomicznej.

Po zimowej przerwie do rozkładu wracają też poranne połączenia do Frankfurtu, które zostaną uruchomione 30 marca. Samoloty wystartują z Jasionki o godz. 6:15, a do Niemiec pasażerowie dotrą o godz. 8:00. Pasażerowie odlecą maszynami typu Embraer 190 ze 100 miejscami na pokładzie, również w konfiguracji Klasy Biznes i Klasy Ekonomicznej. Łączna liczba połączeń Lufthansy z Rzeszowa wzrośnie do 11 rejsów tygodniowo.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

– Bardzo cieszy nas nieustanny rozwój oferty Lufthansy w Rzeszowie. Wzrost liczby rejsów jest spowodowany rosnącymi potrzebami pasażerów z regionu. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, wprowadzając dodatkowe połączenie, które zapewnią jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i łatwy dostęp do globalnej siatki prawie 160 destynacji z Frankfurtu. Lufthansa jest jedyną międzynarodową linią, która od lat kładzie duży nacisk na rozwój w polskich regionach, dzięki czemu umacnia tu swoją pozycję lidera. – mówi Martin Riecken, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Lufthansy w Europie.

Województwo podkarpackie jest ważnym rynkiem podróży służbowych w Polsce. W ramach programu Partner Plus Benefit, Lufthansa współpracuje z ponad 300 firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

(Informacja prasowa)