Magiczny długi weekend z Emirates

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Emirates_Warszawa_kinoJedną z atrakcji, która czekała na spędzające długi sierpniowy weekend w mieście rodziny, był pokaz filmu „Dzwoneczek i tajemnica piratów”. Najmłodsi widzowie, którzy odwiedzili w tym czasie warszawskie kina sieci Cinema City, mogli poczuć trochę bajkowej magii jeszcze przed seansem, zamieniając się na chwilę w pilota lub stewardessę linii lotniczych Emirates.

O tym, że długi weekend spędzony w mieście może być magiczny i niezapomniany, mogli przekonać się rodzice z dziećmi odwiedzający 16 lub 17 sierpnia kina Cinema City Arkadia lub Mokotów. Z okazji premiery Disneyowskiego filmu „Dzwoneczek i tajemnica piratów”, a także powiązanego z nim spotu promującego prorodzinne usługi linii lotniczych Emirates, przewoźnik przygotował specjalne atrakcje dla najmłodszych widzów.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

Dobre wróżki rozdawały potwory-przytulanki, które na co dzień umilają podróż najmłodszym pasażerom. Jak za pociągnięciem magicznej różdżki dzieci zmieniały się w uśmiechniętą załogę pokładową, co zostało uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach. Rodzice mogli natomiast podziwiać swoje pociechy i poznać dedykowane najmłodszym usługi Emirates, jak np. specjalne potrawy czy programy w ramach systemu rozrywki ice.

(Informacja prasowa)