Małgorzata Kozieł nową rzecznik prasową LOT-u

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Małgorzata KozielMałgorzata Kozieł została nową rzecznik prasową PLL LOT. Zastąpiła na tym stanowisku Barbarę Pijanowską-Kuras, która objęła funkcję dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Małgorzata Kozieł do niedawna była rzecznikiem prasowym oraz pełniła obowiązki Dyrektora Komunikacji Korporacyjnej w PGE Polskiej Grupie Energetycznej S.A. Wcześniej przez 8 lat związana była z TVN24, jako producentka i wydawca w redakcji spraw zagranicznych oraz prezenterka i lektorka w dziale news. Współtworzyła m.in.: takie programy, jak: „Dama PiK”, „Studio Europa”, „Świat Reporterów”, „Horyzont”, „Tele-serwis”. Ukończyła Nauki Polityczne na Uniwersytecie Warszawskim i studia MBA w GFKM (Rotterdam School of Management).

Barbara Pijanowska-Kuras dołączyła do zespołu LOT-u w lipcu 2013 roku w roli rzecznika prasowego. Na początku października zastąpiła Roberta Morenia na stanowisku dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora zarządzającego agencji imedia PR, w której zajmowała się szeroko rozumianą komunikacją, szczególnie w zakresie komunikacji zmiany, komunikacji kryzysowej i relacji z mediami. Realizowała projekty dla wielu branż m.in. medycznej, ubezpieczeniowej, bankowej, FMCG, energetycznej, hotelarskiej, szkoleniowej i motoryzacyjnej. Pełniła funkcje rzecznika prasowego kilku firm m.in: Orbis S.A podczas Euro 2012, 4Life Direct, Berlitz a także akcji CSR np. „Umiem pomóc” Grupy LUX MED. Prowadziła liczne szkolenia m.in. z wystąpień publicznych i relacji z mediami. W swojej karierze realizowała również projekty marketingowe głównie w zakresie budowania świadomości marek i wsparcia sprzedaży. Studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowym kierunku „PR i Komunikacja biznesowa” Szkoły Głównej Handlowej.

(Informacja prasowa)