Nowa strona internetowa eurolot.com!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

eurolot_nowa_stronaNowoczesna, przejrzysta, intuicyjna dla podróżnych. To zaledwie kilka zalet nowej wersji strony internetowej Eurolotu. Polska regionalna linia lotnicza zaprezentowała dzisiaj nową odsłonę eurolot.com, dzięki której pasażerowie mogą w jeszcze wygodniejszy i prostszy sposób m.in. kupić bilet czy odprawić się online na swój rejs.

Nowa odsłona strony www Eurolotu została zaprojektowana w myśl zasady „user friendly”, co oznacza, że poruszanie się po niej jest wygodne, proste i przede wszystkim intuicyjne dla użytkowników. Jest to możliwe dzięki m.in. łatwiejszej i precyzyjnej nawigacji oraz pogrupowaniu informacji, dotyczących planowania podróży, w konkretne bloki tematyczne: „Moja podróż”, „O Eurolot”, „Destynacje” i „Dla firm i agentów”. Co więcej, dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań IT, wkrótce system rezerwacyjny będzie szybciej transmitował dane, co wpłynie na szybkość dokonywania rezerwacji przez pasażera.

Ponadto, w trakcie prac nad stroną internetową, przewoźnik po raz pierwszy uwzględnił potrzeby podróżnych niedowidzących. Strona – poprzez przełączenie na zwiększony kontrast – jest specjalnie dostosowana do osób ze słabym wzrokiem, tak aby mogli łatwiej korzystać z serwisu.

Kup bilet na nowej stronie eurolot.com

Prace nad nową, funkcjonalną stroną internetową Eurolotu były dla nas priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że nasi pasażerowie oczekują nowoczesnej, przyjaznej i czytelnej strony, która w precyzyjny sposób zaprezentuje ofertę naszej firmy oraz szybko przeprowadzi ich przez rezerwację, kupno biletu czy innych dodatkowych usług. Projektując tę stronę chcieliśmy, aby była przede wszystkim wizytówką Eurolotu – to na niej de facto rozpoczyna się podróż i powstaje pierwsze dobre wrażenie o przewoźniku – mówi Agnieszka Łuczak, Dyrektor Marketingu Eurolot SA.

Kolejnym ułatwieniem dla podróżnych jest rozbudowana zakładka „Destynacje”, wzbogacona o „mini przewodnik” czyli praktyczne informacje na temat miast do których operuje Eurolot. Znajdują się w niej m.in. ciekawostki o atrakcjach turystycznych danego miasta, a także użyteczne informacje o transporcie, zwłaszcza z i do lotniska.

Z pewnością atutem nowej wersji eurolot.com jest także nowoczesna i „lekka” estetycznie szata graficzna, utrzymana w tonacji biało-niebieskiej. Dzięki przejrzystemu układowi strony pasażer intuicyjnie przejdzie przez proces zakładania rezerwacji i kupna biletu online oraz szybko znajdzie potrzebne informacje o aktualnych promocjach Eurolotu, mapie połączeń przewoźnika czy statusie rejsu.

(Informacja prasowa)

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl