Nowa trasa Wizz Air z Wrocławia do Agadiru!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air, uruchomiła połączenie do kolejnej turystycznej miejscowości. Nowa trasa połączy Wrocław z Agadirem w Maroku. Bilety są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ. Ceny zaczynają się od 109 PLN* i zawierają bezpłatny bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 55x40x23cm.

Pierwszy lot WIZZ z Wrocławia odbył się w 2006 roku i od tego czasu ponad 2,5 mln pasażerów skorzystało z usług linii, która stale rozbudowuje ofertę swoich niskokosztowych połączeń. 2017 był rokiem znaczącego rozwoju przewoźnika we Wrocławiu; poza umieszczeniem drugiego samolotu typu Airbus A320 w Porcie Lotniczym Wrocław-Strachowice planowanym w marcu 2018 roku, linia Wizz Air ogłosiła nowe połączenia do Lwowa, Rejkiawiku, Bazylei, Kutaisi, Goteborga, Porto i słonecznego przez cały rok, Agadiru w Maroku.

W pierwszych dziesięciu miesiącach 2017 roku, 397 000 pasażerów wybrało podróże z WIZZ na trasach we wrocławskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 31% w porównaniu do okresu od stycznia do października poprzedniego roku. Wraz z nową trasą do Agadiru, oferta Wizz Air z Wrocławia składa się aktualnie z 15 tras. W sprzedaży WIZZ w 2018 roku będzie 800 000 miejsc na trasach z oraz do Wrocławia, co stanowi wzrost o 60% w porównaniu do poprzedniego roku.

Zaangażowanie Wizz Air na rzecz klientów w Polsce podkreśla również stały rozwój linii na pozostałych siedmiu lotniskach w kraju. Obecność WIZZ w Polsce nie tylko zapewnia dostęp do niskokosztowych podróży lotniczych pomiędzy Polską a pozostałymi krajami Europy, ale również korzystnie wpływa na rozwój lokalnego zatrudnienia w sektorze lotniczym i turystycznym wspierając jednocześnie ponad 5000 miejsc pracy** w branżach pośrednio związanych z działalnością linii.

Z ostatnio ogłoszonymi zmianami, w marcu 2018 roku Wizz Air będzie dysponować 25 samolotami we wszystkich bazach w Polsce zatrudniając ponad 900-osobową załogę, która dba o najwyższy poziom usług podczas każdego lotu WIZZ.

Wizz Air oferuje aktualnie 15 tras z Wrocławia i w sumie ponad 150 tras ośmiu lotnisk w Polsce.

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z WROCŁAWIA:

TRASA DNI DATA ROZPOCZĘCIA CENY OD**
Agadir czwartek 2 listopada 2017 109 PLN

 

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Po niedawnym ogłoszeniu nowych połączeń we wrocławskiej siatce połączeń, z ogromną radością ogłaszamy kolejną atrakcyjną trasę z Wrocławia. Agadir jest już dostępny w niskich cenach i jesteśmy przekonani, że to połączenie szybko zyska popularność wśród naszych klientów. Z niesłabnącym zaangażowaniem zamierzamy nadal działać na Dolnym Śląsku i na rzecz polskich klientów zapewniając możliwie najniższe ceny w połączeniu z doskonałą obsługą. Nasza załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład naszego nowego Airbusa A320!”

“Maroko jest jednym z najbardziej oczekiwanych niskokosztowych połączeń zimowej siatki lotów z Wrocławia. To idealny kierunek dla wszystkich pasażerów, którzy jesienią i zimą chcą wypocząć w słonecznym miejscu. Doskonale uzupełnia naszą siatkę lotów na południe Europy reprezentowaną w tym sezonie przez Hiszpanię, Włochy czy Portugalię. Jestem przekonany, że Agadir powtórzy sukces pozostałych nowości, takich jak Lwów czy Rejkiawik, wprowadzonych  w tym roku przez linie Wizz Air do naszej siatki lotóW” – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

(informacja prasowa)

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl