Nowe połączenia Ryanair z Wrocławia! Wraca krajówka do Gdańska!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Tania linia lotnicza Ryanair dziś (7 lutego) ogłosiła 2 kolejne trasy z Wrocławia na zimę 2017/18. Do Brukseli Charleroi oraz do Gdańska będzie można polecieć już od października 2017 r. Obie trasy będą obsługiwane 3 razy w tygodniu.

Aby uczcić ogłoszenie nowych połączeń Ryaniar wprowadził do sprzedaży bilety z Wrocławia na podróż w marcu 2017 r. w cenie od 39 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na stronie Ryanair.com do poniedziałku 13 lutego do północy.

Olga Pawlonka, Manager sprzedaży i marketingu Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej powiedziała:

Ryanair z przyjemnością ogłasza dwie nowe trasy z Wrocławia do Brukseli Charleroi i do Gdańska. Oba połączenie będzą wykonywane od października 3 razy w tygodniu. Bilety na nowe trasy będą w sprzedaży już w lutym.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe kierunki, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Wrocławia na podróż w marcu 2017 r. już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 13 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

Jarosław Sztucki, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Portu Lotniczego Wrocław powiedział:

Jesień zapowiada się we Wrocławiu rekordowo. Cieszymy się, że linie Ryanair dostrzegają potencjał wrocławskiego lotniska i kilka dni po ogłoszeniu lotów do Tel Avivu zapowiadają dwa nowe połączenia lotnicze ze stolicy Dolnego Śląska.

Bruksela to polityczna i gospodarcza stolica Europy o ogromnych walorach turystycznych, kierunek pożądany przez naszych pasażerów. Gdańsk z kolei idealnie uzupełnia ofertę lotów krajowych z Wrocławia. Jestem przekonany, że będą cieszyć się dużym zainteresowaniem podróżnych.”

(Informacja prasowa)