Nowe połączenie Ryanair z Modlina do Tuluzy

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Modlin RyanairTania linia lotnicza Ryanair w dniu wczorajszym, tj. dziś 26 stycznia 2016 r. poinformowała o uruchomieniu nowej trasy z Warszawy Modlin do Tuluzy. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu od 1 listopada 2016 r.

Aby uczcić wprowadzenie nowego połączenia Warszawa Modlin – Tuluza, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 79 zł na podróż do 15 grudnia 2016 r. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do środy 3 lutego do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Warszawy Modlin do Tuluzy. Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 1 listopada 2016 r. Bilety w promocyjnych cenach są do nabycia na stronie www.ryanair.com.

Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny.

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Warszawy Modlin do Tuluzy w cenie od 79 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż do 15 grudnia 2016 r. dostępne są do środy 3 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

1 NOWA TRASA Z WARSZAWY MODLIN

 

Trasa

Częstotliwość

Początek operacji

Cena

Tuluza

2 x tygodniowo

1 listopada

79 zł

 

(Informacja prasowa)