Phnom Penh najnowszym połączeniem w siatce Emirates

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Linie Emirates rozszerzyły swoją obecność w Azji otwierając nowe, codzienne połączenie z Dubaju do Phnom Penh w Kambodży, przez Rangun i Mjanmar.

Nowy rejs, obsługiwany przez Boeinga 777, stanowi uzupełnienie siatki w Azji Południowo-Wschodniej, która obecnie obejmuje 13 miast w 8 państwach. To także pierwsze połączenie od 2014 roku, które kursuje bezpośrednio pomiędzy Phnom Penh i Rangunem, odpowiadając tym samym na rosnące zapotrzebowanie na podróże pomiędzy dwoma szybko rozwijającymi się miastami.

Phnom Penh, pierwszy kierunek w Kambodży obsługiwany przez Emirates, jest jedną najszybciej rozwijających się gospodarek w Azji Południowo-Wschodniej. Jako największe miasto w państwie i najważniejszy ośrodek handlowy, znacznie wpływa na rozwój ekonomiczny państwa. To także baza wypadowa  dla osób pragnących zwiedzić słynny kompleks świątynny Angkor Wat.

Jako najlepsza linia lotnicza na świecie według plebiscytu TripAdvisor Travelers’ Choice Awards 2017, Emirates zapewnia swoim klientom wyjątkową obsługę oraz szeroki wybór miejsc w ramach globalnej siatki połączeń obejmującej ponad 150 miejsc w 83 państwach. Pasażerowie na pokładzie Boeinga 777 w barwach przewoźnika będą mogli cieszyć się systemem rozrywki pokładowej ice Digital Widescreen, oferującym ponad 2 500 kanałów z najnowszymi filmami, programami telewizyjnymi i muzyką z całego świata, a także wykwintnymi posiłkami serwowanymi przez wielonarodową załogę pokładową.

Podobnie jak na wszystkich trasach obsługiwanych przez Emirates, pasażerom podróżującym do Phnom Phen przysługiwać będą wysokie limity bagażu – do 35 kg w klasie ekonomicznej oraz 40 kg w klasie biznes.

Więcej informacji uzyskać na stronie linii lub w biurach podróży.

(informacja prasowa)