Pierwsza w Polsce COSTA COFFEE Fresco na Lotnisku Chopina

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

costa-coffee-fresco-fot-piotr-rudzkiNa Lotnisku Chopina, w hali odlotów w strefie Schengen, został otwarty pierwszy w Polsce lokal COSTA COFFEE Fresco. Na gości lotniska czeka nowa oferta śniadaniowo-lunchowa uzupełniona kawą.

Nowej koncepcji lokalu bliżej do formatu baru sałatkowego ze zdrową żywnością, niż do typowej kawiarni. W menu znajduje się 20 nowych propozycji, w tym blisko połowa z nich jest skierowana do wegetarian. COSTA COFFEE Fresco wyróżnia nie tylko menu, ale też rozwiązania designerskie oraz lepsza ekspozycja produktów i oferty, która
jest prezentowana na specjalnych monitorach.

W ofercie nowego formatu COSTA COFFEE Fresco każdy podróżny znajdzie coś dla siebie, niezależnie od pory dnia. Na śniadanie można wybrać przygotowane na miejscu owsianki w różnych smakach lub naturalne jogurty – z musli i owocowym puree oraz z nasionami chia i owocami goji. Na pasażerów czekają również kanapki na razowym pieczywie lub bagietce w pięciu rodzajach do wyboru. Kanapki są dostępne w wersji mięsnej i wegetariańskiej.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Podróżującym w porze lunchowej COSTA COFFEE Fresco poleca wegetariańską zupę, wrap z sezonowymi warzywami, kanapkę Pulled Pork oraz świeże sałatki. Wyróżnikiem nowego menu są też zdrowe i naturalne napoje. Wśród nowości – świeżo wyciskane soki i koktajle warzywno-owocowe.

costa-coffee-fresco-fot_piotr-rudzki

Na Lotnisku Chopina działają cztery lokale COSTA COFFEE – jeden w strefie ogólnodostępnej na poziomie przylotów, jeden w strefie Non Schengen i dwa – COSTA COFFEE i COSTA COFFEE Fresco – w strefie Schengen.

(Informacja prasowa, foto: Piotr Rudzki)