Promocja w Air France KLM – taniej polecimy do Chicago, Waszyngton oraz Seattle!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

SeattleI5SkylineSpełnij swoje marzenie i wybierz się do Stanów Zjednoczonych korzystając z najnowszej oferty Air France KLM. Tylko przez trzy najbliższe dni przeloty do Chicago można kupić od 2059 PLN, a do Seattle i Waszyngtonu – już od 2399 PLN! Warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny jest wykupienie biletu do 19 lipca br., a podróż należy zaplanować pomiędzy 23 sierpnia br. a 31 marca 2015 roku.

Ciesz się rytmem Wietrznego Miasta!

Najniższą cenę w ofercie Air France KLM otrzymało miasto, szczególnie bliskie sercom wielu Polakom –Chicago. Przelot doWindy City, jak również bywa ono określane, dostępny jest w cenie już od 2059 PLN. Chicagozachwycinawet najbardziej zaprawionego podróżnika. Miasto słynie zdoskonałej lokalizacji, nad brzegiem jeziora Michiganiogromnychdrapaczy chmur. Doskonałe punkty widokowe znajdują się w budynkach Willis Tower iJohn Hancock. Niezapomnianych wrażeń dostarczy takżewycieczka do MillenniumPark,Field MuseumiLincoln Park Zoo.

Tanich noclegów szukacie na Otel.com oraz hotels.com.

Jazz, blues iChicagosąze sobą nierozerwalnie związane. Chicagowskistyljazzowyznany z improwizacjisolowej, usłyszyszwdziesiątkachklubówrozsianychpo całym mieście. Jeśli woliszzakupy, odwiedź Michigan Avenue. Część, która nazywa sięMagnificent Mileoferuje luksusowedomy towarowe,najwyższej klasyrestauracje i hotele. Zlokalizowane są tam również m.in. Art Institute of Chicago, Akwarium Shedda (jedno z piękniejszych na świecie!) oraz kompleks McCormick Place (gdzie odbywają się doroczne zawody Chicago Auto Show) i stadion sportowy na którym mecze futbolu amerykańskiego rozgrywa drużyna Chicago Bears. Z kolei na terenie Navy Pier znajduje się duży plac zabaw dla dzieci, a z długiegomola położonego wśródpalm ifontann, rozpościera się bajecznywidok najezioro Michigan.

Wyszukaj tanie loty Warszawa Chicago na stronie PanSamolocik.pl

Poczuj klimat i zapomnij o bezsennych nocach!

Kolejną propozycją na wakacyjny (i nie tylko) wyjazd w ofercie Air France KLM jest Seattle (dostępne teraz już od 2399 PLN), zobrazowane m.in. w filmie w reżyserii Nory Ephron „Bezsenność w Seattle”. Miasto jest jednym z najpiękniej położonych w USA. Zapierająca dech w piersiach przyroda jest najsilniejszym atutem tego miejsca. Miasto otoczone jest przez wodę i góry. Warto wybrać się na spacer do jednego z wielu parków czy wynająć łódź na jeziorze Lake Union. Miłośnicy nowoczesnej architektury powinni odwiedzić Seattle Central Library, bibliotekę wykonaną w całości ze szkła projektu holenderskiego architekta Rema Koolhaasa. Natomiast nie lada atrakcji może dostarczyć Seattle Aquarium na Elliot Bay – pod tamtejsze molo regularnie podpływa trzeci, co do wielkości rekin na świecie.

Odwiedź miejsce, gdzie bije polityczne serce Ameryki!

W podobnej cenie (od 2399 PLN) wpromocji francuskiego przewoźnika można zakupić przelot doWaszyngtonu.Na miejscu można podziwiać liczne zabytki, odkryć modną ulicęUStreet Historic District. Lecz przede wszystkim zobaczyć Deklarację NiepodległościwArchiwum Narodowym! Można także wstąpić do Old Post OfficePavilion czy odwiedzić gróbJohna F. Kennedy’ego na cmentarzu Arlington.

Zwróć uwagę na dodatkowe opcje!

Przed planowaną podróżą liniami Air France KLM warto zapoznać się z różnymi udogodnieniami na pokładzie samolotu, które możemy wykupić za dodatkową opłatą. Możliwości jest wiele, m.in. wykupienie specjalnego miejsca z większą przestrzenią na nogi czy dodatkowych posiłków serwowanych poza standardowym cateringiem. W cenie już od 12 euro do wyboru są m.in. potrawy kuchni włoskiej, francuskiej i orientalnej. Bezpłatnie na lotach dalekiego zasięgu każdy pasażer do dyspozycji ma przy swoim fotelu indywidualne zestawy rozrywki (np. darmowe filmy, gry i muzyka)

Promocyjne bilety lotnicze Air France i KLM rezerwować można na stronie www.airfrance.pl oraz tripsta.pl

(Informacja prasowa)
Foto: Cacophony / wikipedia