Rusza sprzedaż biletów w 4You Airlines!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Mapa połączeń 4You AirlinesMediolan, Paryż, Rzym, Londyn, a może Barcelona? Już 12 sierpnia, o godzinie 18.00 4You Airlines rozpocznie sprzedaż przelotów trampingowych w wyjątkowej cenie, do ośmiu najpopularniejszych miast w Europie! Pasażerowie będą mogli je kupić już od 47 złotych! Liczba miejsc jest ograniczona, a promocja trwa do końca sierpnia. Poniżej przedstawimy informację prasową, którą otrzymaliśmy od 4You Airlines. Przy okazji warto wspomnieć, że przewoźnik jeszcze nie otrzymał Certyfikatu Przewoźnika Lotniczego (AOC) oraz koncesji, o którą można się starać po otrzymaniu wcześniej wspomnianego AOC.

4You Airlines rozpocznie sprzedaż dla klientów indywidualnych od wyjątkowo atrakcyjnej oferty. Podróżni będą mogli skorzystać z puli aż 7 000 przelotów trampingowych, oferowanych w preferencyjnych cenach, od 47 złotych w jedną stronę. Promocja obejmie wszystkie trasy dostępne w oferowanej siatce połączeń. W cenę wliczone są niezbędne opłaty, łącznie z bagażem do 20 kg oraz ubezpieczeniem podróżnym. 4You Airlines dba o komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz obsługi Pasażerów, w tym także wygodne i bezpieczne przeprowadzanie transakcji. Zakupu będzie można dokonać zarówno przelewem jak i kartą płatniczą, w systemie 24-godzinnym. Dla wygody klientów zostanie również uruchomione Call Center, w którym podróżni w godzinach od 8.00 do 20.00, uzyskają pomoc oraz wszelkie potrzebne informacje.

Tanich noclegów szukacie na Otel.com oraz hotels.com.

Obecnie firma oczekuje na wydanie koncesji przewoźnika, do czasu jej uzyskania loty będzie realizować jako agent turystyczny. W ramach takiego rozwiązania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, klienci skorzystają z unikatowego pakietu turystycznego, łączącego przelot trampingowy oraz ubezpieczenie, obowiązujące od momentu rozpoczęcia podróży, do czasu jej zakończenia.

Pierwsze loty odbędą się z Łodzi oraz Rzeszowa, a samoloty wystartują z początkiem sezonu zimowego. Pasażerowie będą mogli wybrać się do Barcelony, Paryża, Londynu, Mediolanu, Dortmundu, Brukseli, Rzymu i Tel Awiwu. Rezerwacji w promocyjnych cenach będzie można dokonywać online, w terminie od 12 sierpnia do końca bieżącego miesiąca, pod adresem www.4youairlines.com, lub też w najbliższym biurze podróży.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl.

„Celem jaki stawia przed sobą 4You Airlines, jest przybliżenie świata pasażerom w bezpieczny i konkurencyjny sposób. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta, stanowiła odpowiedź na potrzeby jak największej grupy podróżujących. Dlatego firma rozpoczęła pracę nad nową siatką połączeń na sezon wiosna/lato 2015, w ramach której planowane jest zwiększenie dostępnych kierunków podróży.”– mówi Michał Mikołajczak, Wiceprezes Zarządu 4You Airlines.

4You Airlines jest firmą, która dynamicznie się rozwija. Swoją działalność rozpoczęła od obsługi połączeń czarterowych, dedykowanych polskim touroperatorom. Teraz swoje usługi świadczy również klientom indywidualnym, gwarantując połączenia do 8 najpopularniejszych miast w Europie, w bardzo atrakcyjnych, a tym samym konkurencyjnych na polskim rynku cenach. W dalszych planach rozwoju firma stawia na rozbudowę siatki połączeń, poprzez dodawanie kolejnych atrakcyjnych destynacji. W 2015 roku 4You Airlines planuje zwiększyć liczbę samolotów, co pozwoli na zaoferowanie tanich przelotów z kolejnych portów lotniczych w kraju.

Wszystkie informacje dotyczące rozkładu lotów, cen oraz warunków podróżowania samolotami linii 4You Airlines znajdą się na stronie www.4youairlines.com.

3007 370x330 Image Banner 370 x 330

(Informacja prasowa)

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl