Ryanair ogłasza nowe połączenia z Krakowa!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

RyanairTanie linie lotnicze Ryanair dziś (7 maja) ogłosiły dalszy rozwój w Krakowie na zimę 2015 z 1 dodatkowym samolotem, 2 nowymi połączeniami na Teneryfę i Gran Canarię oraz dodatkowymi lotami do Alicante, co zapewni 2 mln klientów rocznie i pozwoli na utrzymanie 2 000* miejsc pracy w rejonie Kraków Airport.

Zimowy rozkład połączeń Ryanaira z Krakowa:

  • 1 dodatkowy samolot (3 w sumie)

  • 2 nowe kierunki na Teneryfę i Gran Canarię (oprócz Barcelony Girony ogłoszonej wcześniej)

  • 25 połączeń

  • Więcej lotów do Alicante (z 2 do 3 połączeń tygodniowo)

  • 106 lotów tygodniowo

  • 2 mln klientów rocznie

  • 2 000* miejsc pracy

W nadchodzącym sezonie zimowym pasażerowie będą mieli do wyboru 25 połączeń z Krakowa. Teraz nasi pasażerowie mogą rezerwować loty na naszej nowej stronie internetowej, zabrać dodatkową mniejszą torbę podręczną oraz korzystać z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu. Wprowadziliśmy także numerowane miejsca w samolocie, pakiet usług dla rodzin „Family Extra”, a dla pasażerów podróżujących służbowo ofertę „Business Plus”.

Aby uczcić ogłoszenie siatki połączeń na zimę z Krakowa, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż biletów na przeloty z Kraków Aiport w cenach zaczynających się od 79 zł na podróż w czerwcu. Bilety muszą być zarezerwowane do północy w poniedziałek (11 maja).

David O’Brien, Główny Dyrektor Handlowy z Ryanair w Krakowie powiedział:

Ryanair z przyjemnością ogłasza dalszy rozwój rozkładu zimowego z Krakowa, z 1 dodatkowym samolotem, 2 nowymi kierunkami na Teneryfę i Gran Canarię oraz dodatkowymi lotami do Alicante. W ofercie na zimę tego roku mamy 25 kierunków do wyboru co zapewni 2 mln klientów rocznie.

Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej
w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Obecnie mogą rezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

Aby uczcić nasz rokład połączeń na zimę w 2015 roku z Krakowa, ogłaszamy wyprzedaż biletów z Kraków Airport od 79 zł na podróż w czerwcu. Bilety muszą być zarezerwowane przed północą w poniedziałek (11 maja). Ponieważ tanie bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Szczegóły na stronie www.ryanair.com.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

*Badania ACI potwierdzają: na każdy 1 mln pasażerów na międzynarodowych lotniskach utrzymanych jest do 1000 stanowisk pracy ,,na miejscu”.