Ryanair ogłasza wielką wielkanocną wyprzedaż – ponad 900 tras, bilety od 79 zł

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Tania linia lotnicza Ryanair dziś (13 kwietnia) ogłosiła wielką wielkanocną wyprzedaż biletów na ponad 900 trasach. Bilety w cenie od 79 zł dostępne są na całą europejską siatkę połączeń. 

Miliony pasażerów podróżują Ryanairem w czasie świąt wielkanocnych na najpopularniejszych trasach do Barelony, Lizbony, Londynu czy Rzymu. Zarówno rodziny z dziećmi, jak i pary korzystają z okazji, aby chociaż na kilka dni wybrać się do ciepłych krajów, gdzie już w kwietniu można cieszyć się letnią pogodą.

Te niewiarygodnie niskie ceny biletów na podróż w kwietniu i w maju dostępne są wyłącznie na Ryanair.com do wtorku (18 kwietnia) do północy.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:

“Klienci Ryanaira coraz chętniej podróżują po Europie w czasie świąt wielkanocnych. Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wyjazd do skorzystania z naszej wielkiej wielkanocnej wyprzedaży.

Bilety w cenie od 79 zł na podróż w kwietniu i w maju na ponad 900 trasach dostępne są na www.ryanair.com tylko do wtorku (18 kwietnia) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na Ryanair.com już dziś.”

Tanie noclegi zarezerwujecie na www.GlobalHotels.eu.

(Informacja prasowa)

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl