Ryanair ogłosił dwie nowe trasy. Z Warszawy i Gdańska do Neapolu.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Saloniki RyanairTania linia lotnicza Ryanair dziś 1 grudnia 2016 r. poinformowała o uruchomieniu dwóch nowych połączeń z Warszawy Modlin oraz Gdańska do Neapolu. Oba połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu od 30 marca 2017 r.

Z okazji uruchomienia nowych połączeń z Warszawy Modlin oraz Gdańska do Neapolu, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do 31 maja 2017 r. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do 6 grudnia do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała:

Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe trasy na lato 2017 z Warszawy Modlin oraz Gdańska do Neapolu. Oba połączenia będą wykonywane 2 razy w tygodniu od 30 marca 2017 r. .

Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Warszawy Modlin oraz Gdańska do Neapolu już od 89 zł na podróż do 31 maja 2017 r.. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do 6 grudnia do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

NOWE TRASY NA LATO 2017

 

Trasa

Częstotliwość

Początek operacji

Cena

Warszawa Modlin – Neapol

2 x tygodniowo

30 marca 2017

89 zł

Gdańsk – Neapol

2 x tygodniowo

30 marca 2017

89 zł

(Informacja prasowa)