Ryanair świętuje 3,5 miliona pasażerów w Gdańsku! Bilety już od 19 zł!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair_GDN_1Tania linia lotnicza Ryanair ogłosiła w dniu wczorajszym, że od 2005 roku przewiozła 3 500 000 pasażerów z/do Gdańska. Polscy pasażerowie wybrali Ryanair ze względu na najniższe ceny połączeń, największą punktualność, najmniejszy odsetek zagubionych bagaży oraz coraz lepszą obsługę klienta.

3,5 milionowym pasażerem linii lotniczej Ryanair w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy była Pani Grażyna Mossner-Bohrmann, która wracała z jednodniowej wizyty w Gdańsku. Pani Grażyna otrzymała upominki od Portu Lotniczego Gdańsk oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 14 połączeń z Gdańska, w tym nowe do Alicante, które zacznie operować od 29 marca.

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair, powiedziała w Gdańsku:

Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Od 2005 roku przewieźliśmy 3,5 miliona pasażerów z/do Gdańska. Obecnie Ryanair oferuje 14 połączeń ze stolicy Pomorza, w tym trzy loty krajowe do Warszawy Modlin, Wrocławia i Krakowa, które cięszą się popularnością.

Bardzo nas cieszy, że coraz więcej osób podróżuje z Ryanairem po kraju. Dziś powitaliśmy 3,5 milionową pasażerkę, Panią Grażynę Mossner-Bohrmann, która wracała z jedniodniowej wycieczki w Gdańsku co jest dowodem, że nasze loty dwa razy dziennie (rano i wieczorem) z Warszawy Modlin do Gdańska są idealnym wyborem nie tylko dla klientów podróżujących w celach biznesowych ale również turystycznie.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 19 zł na podróż z Gdańska do Warszawy Modlin w kwietniu i maju 2015r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (23 marca), do północy.”

Michał Dargacz, Rzecznik Portu Lotniczego Gdańsk, powiedział:

Niezmiernie cieszy nas fakt rozwoju linii Ryanair na pomorskim rynku. Na przestrzeni 10 lat działalności w Gdańsku, Ryanair nie tylko przewozi coraz więcej pasażerów, ale również konsekwentnie powiększa swoją ofertę, zarówno pod względem siatki połączeń, częstotliwości rejsów, jak i jakości świadczonych usług. Jesteśmy przekonani, że m.in. dzięki otwarciu w zeszłym roku gdańskiej bazy przewoźnika oraz sukcesywnemu dodawaniu kolejnych destynacji (w tym również na połączeniach krajowych), coraz częściej świętować będziemy kolejne miliony pasażerów Ryanair.”