Siódmy samolot Wizz Air w Warszawie!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air umieściła siódmy samolot w bazie na Lotnisku Chopina uruchamiając siedem nowych tras, które połączą Warszawę z trzema kolejnymi europejskimi stolicami, Bratysławą, Bukaresztem i Kijowem, oraz z czterema atrakcyjnymi turystycznymi destynacjami: Agadirem (Maroko), Lyonem i Niceą (Francja) oraz Lamezia Terme (Włochy). Bilety na nowe połączenia WIZZ, które będą odbywać się do czterech razy w tygodniu, dostępne są w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 39 PLN*.

Warszawa to jedno z pierwszych miast, w których linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Od tego czasu linia przewiozła ponad 14 milionów pasażerów na trasach w warszawskiej siatce połączeń. Obecnie w bazie na Lotnisku Chopina Wizz Air ma siedem samolotów, w tym trzy supernowoczesne Airbusy A321 i zatrudnia ponad 250-osobową załogę.

W pierwszym półroczu 2017, ponad million pasażerów wybrało podróże z WIZZ na trasach z i do Warszawy, co stanowi wzrost o 16% w porównaniu do tego samego okresu w poprzednim roku. Aktualnie Wizz Air oferuje połączenia ze stolicy Polski do 49 destynacji.

Silny rozwój Wizz Air na siedmiu innych lotniskach w Polsce podkreśla zaangażowanie linii w działalność na rzecz polskich klientów. W ofercie WIZZ w 2017 roku jest dziewięć milionów miejsc na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 15% w porównaniu do poprzedniego roku.

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z WARSZAWY

 

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Cena od*

Agadir

piątek, niedziela

30 czerwca 2017

169 PLN

Bratysława

poniedziałek, środa, piątek, niedziela

30 czerwca 2017

39 PLN

Bukareszt

poniedziałek, środa, piątek, niedziela

30 czerwca 2017

109 PLN

Kijów

wtorek, czwartek, sobota

1 lipca 2017

59 PLN

Lamezia Terme

środa, niedziela

2 lipca 2017

89 PLN

Lyon

poniedziałek, piątek

30 czerwca 2017

89 PLN

Nicea

wtorek, czwartek, sobota

1 lipca 2017

129 PLN

 

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedział: “Po niedawnym świętowaniu przewiezienia miliona pasażerów w Warszawie w 2017 roku, z radością celebrujemy dodanie kolejnego, siódmego samolotu do naszej bazy na lotnisku Chopina. Rozbudowa naszej floty i załogi pozwoliły na uruchomienie siedmiu nowych, długo oczekiwanych tras, dzięki czemu połączyliśmy stolicę Polski z kolejnymi trzema stolicami i czterema wyjątkowymi turystycznymi destynacjami. Jesteśmy przekonani, że nowe połączenia szybko zyskają popularność wśród klientów podróżujących zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty z Warszawy do 49 krajów.”

(Informacja prasowa)