Wizz Air otwiera 22 bazę operacyjną

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

WIZZ Air Logo NewWizz Air zapowiedział dzisiaj otwarcie 22. bazy operacyjnej w Debreczynie (Węgry), 16 grudnia 2015 roku, z jednym nowym samolotem Airbus A320. To kolejny ważny krok w procesie rozwoju linii, który wpłynie pozytywnie na węgierskie, regionalne usługi.

Lotnisko w Debreczynie, z którego Wizz Air oferował już loty, będzie drugą węgierską bazą operacyjną przewoźnika. Nowy samolot zagwarantuje zarówno większą liczbę połączeń z Debreczyna, jak i jeszcze więcej oferowanych miejsc – wzrost o 136%, tj. do 145 tys. miejsc rocznie. WIZZ ma nadzieję, iż decyzja o zwiększeniu aktywności w tym regionie wpłynie stymulująco na lokalny rynek pracy w sektorach lotnictwa i turystyki, a pasażerowie zyskają dostęp do szerszej oferty lotów niskokosztowych.

Od 16 grudnia 2015 roku Wizz Air będzie latał na trzech nowych trasach z Debreczyna do Brukseli Charleroi, Malmo i Paryża Beauvais, początkowo z częstotliwością dwóch lotów tygodniowo. Rejsy do Paryża zapewnią węgierskim konsumentom doskonałe połączenie w niskich cenach WIZZ ze stolicą Francji. Przewoźnik zdecydował się także na zwiększenie częstotliwości lotów na istniejących trasach do Londynu Luton i Eindhoven.

Wizz Air oferuje 47 połączeń do 22 krajów z dwóch węgierskich portów lotniczych. Bilety na nowych trasach z Debreczyna są już dostępne na www.wizzair.com w cenach już od HUF 5,990*.

NOWE TRASY WIZZ AIR Z DEBRECZYNA:

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

 

Trasa

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Paryż Beauvais

Śr, N

16.12.2015

HUF 6,990

Bruksela Charleroi

Pn, Pt

18.12.2015

HUF 6,990

Malmo

Pn, Pt

18.12.2015

HUF 5,990

ZWIĘKSZONA CZĘSTOTLIWOŚĆ LOTÓW Z DEBRECZYNA:

 

Trasa

Loty tygodniowo

Start

Londyn Luton

z 7 do 10

17.12.2015

Eindhoven

z 2 do 3

17.12.2015

 

Jozsef Varadi, prezes Wizz Air, podczas konferencji prasowej w Debreczynie, powiedział:

„Dwa dni temu świętowaliśmy nasze 11. urodziny i zaprezentowaliśmy nowe barwy samolotu oraz odświeżony wizerunek marki, podkreślając ciągłe zaangażowanie w poprawianie jakości podroży naszych pasażerów. Dzisiaj mam przyjemność podzielić się ważnymi informacjami dla rynku węgierskiego i rejonu Hajdú-Bihar. Dzięki bazie operacyjnej Wizz Air w Debreczynie, wschodnie Węgry staną się bardziej dostępne dla turystów, co wpłynie na dynamiczny rozwój turystki i gospodarki regionu. Podwajając poziom oferowania z lotniska w Debreczynie, Wizz Air i partnerzy biznesowi stworzą nowe miejsca pracy dla mieszkańców”.

(Informacja prasowa)