Wizz Air partnerem pięciu prestiżowych uczelni

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła współpracę z pięcioma uczelniami w regionie. Podczas konferencji prasowej w Budapeszcie, wiceprezes i dyrektor ds. operacyjnych, Diederik Pen oraz reprezentanci Uniwersytetu Technologii i Ekonomii w Budapeszcie (Węgry), Uniwersytetu Nyiregyhaza (Węgry), Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie (Polska), Wileńskiego Uniwersytetu Technicznego im. Giedymina (Litwa) oraz Estońskiej Akademii Lotniczej podpisali list intencyjny o współpracy.

Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, podwoi swoją wielkość do 2025 roku rozwijając flotę o 100 nowych samolotów typu Airbus. Firma stale zatrudnia kolejnych specjalistów w dziedzinie lotnictwa, a współpraca z prestiżowymi instytucjami niesie wiele korzyści dla wszystkich stron. Projekt umożliwia WIZZ zatrudnianie młodych pracowników z solidnym wykształceniem, a uczelniom pozwala poszerzyć ofertę o atrakcyjne i perspektywiczne szanse rozwoju zawodowego.

Współpraca otworzy przed studentami wyjatkowe możliwości poznania realiów pracy pilotów linii Wizz Air. Ponadto WIZZ zaoferuje udział w procesie rekrutacji ułatwiając najbardziej utalentowanym studentom pierwsze kroki na drodze kariery.

Podczas konferencji prasowej w Budapeszcie, Diederik Pen, wiceprezes i dyrektor ds. operacyjnych w Wizz Air, powiedział: “Z przyjemnością ogłaszamy nawiązanie współpracy z pięcioma uczelniami na Węgrzech, w Polsce, w Estonii i na Litwie, czym chcielibyśmy podkreślić nasze zaangażowanie w rozwój kadry WIZZ o najzdolniejszych pracowników. Ten projekt pomoże nam rekrutować najlepszych z najlepszych, a studentom da szansę odkrywania świata WIZZ i poznania atrakcyjnych możliwości rozwoju zawodowego i programów szkoleniowych dedykowanych pilotom.”

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

(Informacja prasowa)