Wizz Air poleci z Warszawy do Neapolu!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

WizzAir Airbus A321_5Tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dziś otwarcie nowego kierunku z Warszawy do Neapolu we Włoszech. Nowe połączenie zacznie działać 20 maja. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki.

Neapol leży w południowych Włoszech, u podnóża wulkanu Wezuwiusz. Jest jednym z najstarszych zamieszkanych miast na świecie. Neapol znany jest z bogatego dziedzictwa kulturowego, imponującej architektury i wyśmienitej kuchni.

Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 125 tras z Polski do 22 krajów. Bilety na nowe połączenie dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 119 złotych*.

NOWE POŁĄCZENIE WIZZ AIR Z WARSZAWY

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Neapol

poniedziałek, piątek

20 maja

PLN 119

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział: “Z wielkim podekscytowaniem wzbogacamy ofertę WIZZ o kolejny słoneczny kierunek z Warszawy. Neapol jest ósmym miastem we Włoszech dostępnym w siatce połączeń ze stolicy Polski. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci pokochają Południowe Włochy, które czekają na turystów przez cały rok. Dogodne terminy lotów, w poniedziałki i w piątki, sprawiają, że Neapol to doskonały wybór na weekendową wycieczkę. Zachęcamy naszych klientów do polowania na atrakcyjne ceny i rezerwowania biletów do Włoch już dzisiaj na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”

(Informacja prasowa)