Wizz Air poszerza usługę priorytetu wejścia na pokład (Priority Boarding)

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

WIZZ Air Logo NewWizz Air rozszerza usługę pierwszeństwa wejścia na pokład (Priority Boarding) o dodatkową możliwość zabrania ze sobą rzeczy osobistej*. Jest to kolejny element kontynuacji polityki przewoźnika związanej z wprowadzeniem i udoskonalaniem usług mających na celu zwiększenie wygody i satysfakcji pasażerów.

Dzięki tej zmianie już od dzisiaj, podróżni korzystający z usługi priorytetu wejścia na pokład, kupując ją osobno lub w ramach taryfy Plus albo WIZZ Privilage Pass, będą mieli możliwość wniesienia na pokład dodatkowych rzeczy osobistych poza małym lub dużym bagażem podręcznym**.

György Abrán, Dyrektor Handlowy Wizz Air powiedział: „Nieustannie pracujemy nad tym aby oferować naszym klientom coraz więcej, zachowując jednocześnie niskie ceny. Wierzymy, że zawsze można robić coś lepiej, a opinie naszych pasażerów potwierdzają, że jest jeszcze miejsce na udoskonalenia i unowocześnienia podstawowej taryfy, którą oferujemy milionom podróżnych. WIZZ posiada atrakcyjną politykę bagażową, która daje podróżnym możliwość przewożenia bezpłatnie małego bagażu podręcznego lub dużego bagażu podręcznego bez limitu wagowego dostępnego w niskiej cenie. Dzięki rozbudowaniu usługi pierwszeństwa wejścia na pokład, zapewniamy dodatkowe korzyści osobom, które chcą przewieźć dodatkowe przedmioty, jednocześnie nie komplikując w żaden sposób procesu boardingu oraz nie zaburzając przestrzeni w kabinie samolotu.”

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Usługa Priority Boarding (priorytetu wejścia na pokład), umożliwiająca pasażerom wejście do samolotu w pierwszej kolejności, może być dodana do biletu już za 12 pln przy zakupie online lub za 24 pln przy zakupie na lotnisku.

Taryfa „Plus”, zawierająca również opcję priorytetu wejścia na pokład, została uruchomiona w maju 2015 aby wyjść naprzeciw potrzebom świadomych pasażerów. To opcja dodatkowa do taryfy „Podstawowej”, w której wraz z biletem pasażerowie otrzymują dodatkowo możliwość wyboru miejsca (z uwzględnieniem miejsc premium), opcję odprawy lotniskowej, opcję WIZZ Flex umożliwiająca zmiany w rezerwacji, duży bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany.

Roczny program członkowski WIZZ Privilege Pass został zainaugurowany w styczniu 2014r. Pokrywając opłatę 410 pln, jego członkowie korzystać mogą z wyboru miejsc (z uwzględnieniem miejsc premium) oraz nielimitowanej usługi priorytetu wejścia na pokład a także dużego bagażu podręcznego przy każdym locie.

* Mała rzecz osobista definiowana jest jako torba, etui do aparatu lub bagaż wielkości laptopa, nieprzekraczający wymiarów 40x30x18cm. Opcja obejmuje również priorytet wejścia na pokład zakupiony w ramach już nieobowiązujących usług WIZZ XXL Seats, WIZZ Reserved Seats, WIZZ Premium, oraz WIZZ Premium Plus.

** Mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42x32x25cm może zabrany wzięty na pokład bez dodatkowych kosztów. Jeśli bagaż podręczny jest większy niż wspomniane wymiary, ale nie przekracza wielkości 56x45x25cm, również może być przewieziony za darmo. Bagaż nie posiada ograniczeń wagowych, jednak pasażer musi samodzielnie umieścić go w schowku.

(Informacja prasowa)