Wizz Air rozpoczyna operacje na nowych trasach z Polski do Kijowa i Bari

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz_Air_GDN_IEV_picTania linia lotnicza Wizz Air rozpoczyna dzisiaj operacje z dwóch polskich baz. Najnowsza oferta WIZZ to połączenia z Gdańska do stolicy Ukrainy, Kijowa oraz z Katowic do popularnej w sezonie wakacyjnym miejscowości Bari w południowej części Włoch. Obie trasy działają od dzisiaj. Są to kierunki całoroczne, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu.

Wizz Air oferuje w sumie 132 trasy do 24 krajów z ośmiu polskich lotnisk zapewniając dogodne połączenia z pozostałymi krajami w Europie i poza nią. Wizz Air to szereg interesujących kierunków dla celów biznesowych i turystycznych.

WIZZ ostatnio otworzył wiele atrakcyjnych tras z Polski. Późną jesienią linia rozpocznie niskokosztowe loty z Katowic do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz na dwie z Wysp Kanaryjskich – Teneryfę i Lanzarote. Od stycznia Wizz Air będzie latać z Gdańska do Grenoble w Alpach Francuskich.

Bilety na nowe połączenia z Gdańska i Katowic dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Ceny ropzoczynają się od 129 złotych*.

NOWE POŁĄCZENIA WIZZ AIR Z GDAŃSKA I KATOWIC

Trasa

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Gdańsk – Kijów

wtorek, sobota

2 sierpnia

129 PLN

Katowice – Bari

wtorek, sobota

2 sierpnia

129 PLN

Katowice – Teneryfa

poniedziałek, piątek

31 października

259 PLN

Katowice – Dubaj

wtorek, czwartek, sobota

1 listopada

389 PLN

Katowice – Lanzarote

czwartek

3 listopada

259 PLN

Gdańsk – Grenoble

sobota

14 stycznia

129 PLN

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością uruchamiamy dzisiaj kolejne dwie nowe trasy z dwóch spośród sześciu baz w Polsce: z Gdańska do stolicy Ukrainy oraz z Katowic na słoneczne południe Włoch. Zamierzamy spełniać oczekiwania naszych klientów i wciąż rozwijać sieć połączeń z Polski oraz dbać o najwyższy poziom usług. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład nowych samolotów typu Airbus A320 oraz A321!”

(Informacja prasowa)