Wizz Air startuje z nową edycją wyborów Ambasadorów WIZZ

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

WIZZ Air Logo NewWizz Air ogłosił wczoraj rozpoczęcie kolejnej edycji i otwartego głosowania na nowych Ambasadorów WIZZ w specjalnej aplikacji w mediach społecznościowych. Kadencja Ambasadorów WIZZ trwa dwa lata – w tym czasie reprezentują firmę podczas rozmaitych wydarzeń wewnętrznych i medialnych. Ambasadorowie są jednocześnie członkami załogi pokładowej Wizz Air, znanej z doskonałego podejścia do pasażera i wysokiej jakości świadczonych usług.

Pasażerowie Wizz Air oraz fani linii lotniczych mogą oddać głos na swojego kandydata, korzystając ze specjalnie przygotowanej aplikacji, dostępnej z poziomu fanpage’a Wizz Air w serwisie Facebook. Ambasadorów dla danego kraju głosujący wybiorą spośród 39 finalistów – troje w krajach z więcej niż jedną bazą Wizz Air oraz dwoje w krajach z jedną bazą WIZZ. W Polsce pasażerowie mogą oddać swój głos na jedną z 5 kandydatek: Patrycję Mruk, Katarzynę Gawliczek, Annę Guk, Angelikę Michalik oraz na Natalię Oźlańską.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Wizz Air zachęca pasażerów do oddawania głosów na kandydatów, którzy ich zdaniem wyróżniają się wysokim poziomem profesjonalizmu oraz nieustannym dążeniem do doskonalenia swoich umiejętności w obsłudze klienta. Nowo wybrani Ambasadorowie WIZZ nie będą jedynie przedstawicielami marki. Najlepsi z najlepszych z zespołu załogi pokładowej wejdą w rolę reprezentantów swoich kolegów po fachu i będą opowiadać o charakterystyce ich pracy w mediach, podczas lekcji w szkołach czy w szpitalach, w czasie spotkań z chorymi dziećmi. Działania te prowadzone są po to, by dotrzeć do wszystkich tych, których inspiruje ekscytujące życie członka załogi pokładowej. Ambasadorowie WIZZ z radością podzielą się swoimi sekretnymi sposobami na sukces i będą zachęcać do rozpoczęcia kariery w lotnictwie oraz przybliżą korzyści, a także wyzwania płynące z pracy w przestworzach.

Owain Jones, Dyrektor Generalny ds. korporacyjnych Wizz Air, powiedział: „Praca w Wizz Air dla członków załogi pokładowej WIZZ to prawdziwa pasja, podobnie jak opieka nad pasażerami, o których troszczą się podczas lotu i dbają o ich bezpieczeństwo. Do 24 czerwca wszyscy pasażerowie Wizz Air mogą głosować na tych kandydatów, których chcą wyróżnić. Pasażerowie zdecydują także, który z członków załogi Wizz Air będzie najlepiej reprezentował odmłodzony wizerunek marki oraz wartości WIZZ w lokalnych społecznościach, podczas wydarzeń dobroczynnych i w mediach, gdzie dzielić się będą historiami o swojej karierze. W Polsce można wybierać spośród pięciu finalistek. Wystarczy wejść na stronę https://apps.facebook.com/wizz-air-ambassadors/”.

(Informacja prasowa)