Wizz Air uruchamia specjalny lot dla polskich kibiców do Francji na mecz Polska-Szwajcaria

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air football results 3Tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dzisiaj uruchomienie specjalnego lotu z Warszawy do Saint Etienne dając wszystkim polskim kibicom piłkarskim wyjątkową możliwość wspierania swojej narodowej drużyny na miejscu w kolejnej fazie rozgrywek Mistrzostw Europy w meczu ze Szwajcarią.

Specjalny lot WIZZ odbędzie się w dogodnych godzinach w nawiązaniu do harmonogramu meczu. Jeden z nowych samolotów typu Airbus A320 we flocie Wizz Air wyląduje we Francji w sobotę, 25 czerwca przed godziną 9:00 rano. Lot powrotny do Polski rozpocznie się tego samego dnia, po meczu, krótko po godzinie 19:30. Bilety dostępne są tylko w obie strony, a ich ceny rozpoczynają się od 1837 złotych/ 419,98 euro*. Rezerwacji można dokonać na wizzair.com od 23 czerwca.

SPECJALNY LOT WIZZ AIR Z WARSZAWY

Kierunek Data Godziny wylotów Cena w obie strony od*
Saint Etienne 25 czerwca 2016 6:00 z Warszawy
19:35 z Saint-Etienne
1837 PLN / 419,98 EUR
Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: „Jesteśmy pod wrażeniem świetnej gry reprezentacji Polski. Jako jedna z największych linii lotniczych w Polsce, mamy przyjemność zaoferować polskim kibicom możliwość obejrzenia i wspierania ich drużyny na miejscu. Zachęcamy polskich fanów futbolu do polowania na bilety w najniższych cenach na stronie wizzair.com. Spodziewamy się dużego zainteresowania naszą ofertą, dlatego warto nie zwlekać.”

(Informacja prasowa)