Wizzair uruchamia rejsy na trasie Warszawa-Wilno!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczyna dzisiaj loty na nowej trasie z Lotniska Chopina. Najnowsze połączenie WIZZ między Warszawą a Wilnem na Litwie będzie odbywać się cztery razy w tygodniu. Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 59 PLN*.

Wilno, stolica i największe miasto na Litwie, słynie z pięknej architektury barokowej. Wileńska Starówka została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To kompaktowe, niezwykle przyjazne pieszym miasto z łatwym dostępem do licznych hoteli, restauracji i najważniejszych zabytków.

Warszawa to jedno z pierwszych miast, w których linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Od tego czasu ponad 14 milionów pasażerów skorzystało z usług przewoźnika na trasach w warszawskiej siatce połączeń. Podkreślając swoje zaangażowanie w Polsce, WIZZ ogłosił ostatnio umieszczenie 8. samolotu w bazie w Warszawie, uruchomienie nowego połączenia do Bordeaux oraz zwiększenie częstotliwości lotów na ośmiu popularnych trasach.

Wraz z nową trasą do Wilna, Wizz Air oferuje aktualnie połączenia do 50 krajów ze stolicy Polski.

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z WARSZAWY:

Kierunek Dni Data rozpoczęcia Cena od*
Wilno poniedziałek, środa, piątek, niedziela 18 września 59 PLN

 

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością rozpoczynamy loty na nowej trasie z Warszawy do Wilna. Mamy nadzieję, że połączenia odbywające się cztery razy tygodniowo, umocnią relacje biznesowe i handlowe pomiędzy Polską i Litwą. Jesteśmy również przekonani, że trasa szybko zyska popularność wśród polskich i litewskich pasażerów, którzy będą mogli skorzystać z niskokosztowych biletów i odwiedzić te wyjątkowe miasta o bogatym dziedzictwie kulturowym. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!

(informacja prasowa)