Wystartowały nowe połączenia LOTu

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

LOT_Lotnisko_Chopina_900px_skyBarcelona, Zurych, Zagrzeb, Dusseldorf, Kiszyniów, Belgrad i Erywań to nowe miasta, do których już od minionego weekendu latają samoloty LOT-u. Przewoźnika nie obowiązują już obostrzenia Komisji Europejskiej. Oznacza to już od początku roku dużo większą i jeszcze atrakcyjniejszą ofertę dla pasażerów z Polski i innych krajów Europy.

W sumie tylko w ciągu trzech najbliższych miesięcy LOT uruchomi i wznowi kilkanaście połączeń europejskich i jedno nowe połączenie dalekiego zasięgu – do Tokio. Jest to oferta nie tylko dla pasażerów z Warszawy, ale także z innych miast w Polsce i Europie. LOT jako jedyna linia lotnicza oferuje rejsy z wygodnymi i bezproblemowymi przesiadkami w swoim hubie w Warszawie, który jest dziś najlepszą alternatywą dla dużych i zatłoczonych portów przesiadkowych w Europie Zachodniej.

Od początku tego roku to LOT zapewnia najkrótszą i najwygodniejszą podróż także do Barcelony, Zurychu, Zagrzebia, Dusseldorfu, Kiszyniowa, Belgradu czy Erywania. Jesteśmy pewni, że nowa siatka połączeń jeszcze lepiej odpowie na potrzeby naszych pasażerów i wszystkich tych, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z naszych usług” – mówi Marcin Celejewski, p.o. Prezesa LOT-u. „Nowe połączenia to jednak nie wszystko. Rozwijamy gamę naszych usług dodatkowych, otworzyliśmy nową, wygodniejszą strefę odpraw na Lotnisku Chopina w Warszawie i jeszcze większą wagę przykładamy do jakości obsługi i opieki nad naszymi pasażerami. Wszystko po to, by podróż LOT-em była dla nich doświadczeniem maksymalnie komfortowym, przyjemnym i bezstresowym” – dodaje Marcin Celejewski, p.o. Prezesa LOT-u.

LOT rozpoczynając walkę o pasażerów, będzie także jeszcze intensywniej walczył o rynek. Przewoźnik ma ambicję w ciągu najbliższych kilku lat odzyskać pozycję lidera w Polsce i stać się największym przewoźnikiem sieciowym w Nowej Europie.

Budujemy naszą ofertę tak, by każdy pasażer mógł podróżować tak jak chce i za ile chce. Dzięki temu już dziś oferujemy w dobrej cenie dużo bardziej atrakcyjny produkt niż inni duzi przewoźnicy. Jesteśmy bliżej naszych pasażerów, nastawieni na spełnianie ich indywidualnych potrzeb. Teraz dzięki bardziej rozbudowanej mapie połączeń liczba osób wybierających LOT będzie stale rosła” – dodaje p.o. Prezesa.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

LOT to jedyny przewoźnik w Europie, który wszystkie rejsy dalekiego zasięgu wykonuje najnowocześniejszymi samolotami świata – Boeingami 787 Dreamliner. Jest też jedyną linią, która przypadku lotów krótkodystansowych – tak jak na rejsach dalekodystansowych – oferuje aż 3 klasy podróży, z których każda spełnia indywidualne wymagania i oczekiwania pasażerów. Obecnie, oprócz LOT Business Class, przewoźnik oferuje również klasę LOT Premium Economy Class, która łączy w sobie przystępną cenę i wiele usług znanych dotąd z klasy biznes, takich jak posiłek na pokładzie czy priorytetowa odprawa. Z kolei dla pasażerów Economy Class LOT stworzył specjalną taryfę LOT Economy Simple, która umożliwia im podróżowanie wyłącznie z bagażem podręcznym za cenę niższą nawet o 30%. Ponadto w każdej z klas LOT oferuje rozbudowaną gamę produktów i usług dodatkowych, takich jak „My Favourite Meal”, „Mój Dodatkowy Bagaż” czy zakupy Duty Free lub AirKiosk na pokładzie.

Już 13 stycznia Boeing 787 Dreamliner LOT-u poleci w pierwszy bezpośredni rejs na nowej trasie dalekiego zasięgu, to jest z Warszawy do Tokio. Do końca marca do siatki LOT-u dołączą jeszcze m.in. Ateny, Bejrut, Nicea, Kluż – Napoka, Koszyce, Połąga, Charków, Luksemburg, Lublana oraz Wenecja.

(Informacja prasowa)