Życie w obiektywie załogi Emirates

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

emirates_cc_instagrammersSześcioro członków personelu pokładowego Emirates otrzymało wyjątkową możliwość podzielenia się migawkami ze swojego życia i podróży na oficjalnym profilu Emirates na Instagramie. W trwającej od marca do kwietnia kampanii udział bierze wyłącznie szóstka członków załogi, wyłonionych w konkursie.

Różni ich pochodzenie i stanowiska – w tym miesiącu fani profilu Emirates na Instagramie mogą śledzić ich niezliczone przygody uwieczniane na zdjęciach, które robią w czasie podróży po całym świecie, zdradzając tajemnice życia załogi.

Szóstka wybrańców została wyłoniona w drodze konkursu spośród niemal 20 tysięcy członków personelu pokładowego Emirates. Zadecydowały umiejętności ciekawego opowiadania historii, ogromna pasja do podróżowania oraz zamiłowanie do fotografowania odmiennych kultur.

To pierwsza tego rodzaju inicjatywa na naszym profilu na Instagramie. Jesteśmy nią bardzo podekscytowani, tym bardziej że ten portal społecznościowy cieszy się ogromną popularnością wśród personelu pokładowego. Akcja doskonale współgra z naszą marką oraz ideą „Hello Tomorrow”, ponieważ linie Emirates chcą nie tylko przewozić, ale i łączyć ludzi. Kampania ta pomaga nam urzeczywistnić naszą misję – powiedział Boutros Boutros, starszy wiceprezes Emirates ds. komunikacji korporacyjnej, marketingu i marki.

Wybranych sześcioro członków załogi pragnie nie tylko zbliżać ludzi, ale również dać im możliwość odkrycia miejsc, w których nie byli, albo do których chcieliby się kiedyś wybrać. Linie Emirates są obecnie obserwowane przez 400 tysięcy internautów – jest to największa marka branży podróżniczej, transportowej i lotniczej na Instagramie.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Polacy, który marzą o dołączeniu do załogi Emirates, będą mieli okazję do zaaplikowania na stanowisko członka personelu pokładowego już 23 marca br. w Gdańsku. W hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto o godz. 9.00 rozpocznie się spotkanie rekrutacyjne, w którym mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 21 lat, biegle znają język angielski w mowie i piśmie, posiadają co najmniej średnie wykształcenie, a także odpowiedni wzrost, umożliwiający sięgnięcie na wysokość 212 cm.

Ponadto Emirates będą również obecne na międzynarodowych targach pracy Working Abroad Career Fair, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 28-29 marca 2015 r. Podczas wydarzenia przedstawiciele Emirates będą udzielać informacji na temat pracy na różnych stanowiskach w strukturach całej organizacji.

Załoga Emirates na Instagramie

Ammor Alsaadi

Kraj: Syria

Doświadczenie na pokładzie: 12 lat, obecnie na stanowisku głównego stewarda

Na czym się znam: „Na wszystkim, co związane z aparatami, obiektywami i lustrzankami!”

Amy Bartholomew

Kraj: Australia

Doświadczenie na pokładzie: dwa lata, obecnie w klasie biznes

Na czym się znam: „Na tym, gdzie robić zakupy w każdym mieście! Nieważne, czy szukasz wśród ulicznych straganów, czy w ekskluzywnych butikach, pokażę Ci najlepsze miejsca, w których możesz robić zakupy do woli!”

Andrew Tapper

Kraj: Nowa Zelandia

Doświadczenie na pokładzie: Osiem miesięcy, obecnie w klasie ekonomicznej

Najzabawniejsze/najdziwniejsze wspomnienie z podróży: „Statystowanie w wysokobudżetowym filmie bollywoodzkim podczas podróży do Bombaju”

Chonticha Suppermsathien

Kraj: Tajlandia

Doświadczenie na pokładzie: Pięć lat, obecnie w klasie pierwszej

Na czym się znam: „Na robieniu zdjęć w czasie podróży w pojedynkę! Ludzie pytają mnie: «Kto cię fotografował?» A tak naprawdę większość moich zdjęć to dobrze przemyślane selfie!”

Imad Boujemaoui

Kraj: Belgia

Doświadczenie na pokładzie: Cztery lata, obecnie w klasie pierwszej

Ciekawostka: „Zawsze w czasie postoju mam przy sobie kostium Flasha, który zakładam pozując przed znanymi zabytkami do zdjęć, które przesyłam później mojemu siedmioletniemu siostrzeńcowi – uwielbia je! Możecie je obejrzeć na Instagramie pod hasztagiem #theflasharoundtheworld”.

Oksana Marczenko

Kraj: Ukraina

Doświadczenie na pokładzie: rok, obecnie w klasie biznes

Najfajniejsze doświadczenie: Poznałam ponad 30 osób obserwujących mnie na Instagramie w różnych krajach świata. Zdjęcie rzeczywiście powie więcej niż tysiąc słów”.

Załogę Emirates można obserwować pod adresem https://instagram.com/emirates

(Informacja prasowa)