2,5 mln pasażerów w Rzeszowie!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Rzeszów_Jasionka_Ryanair_IMG_6134 (1)Tania linia lotnicza Ryanair ogłosiła 11 grudnia, że od 2005 roku przewiozła 2 500 000 pasażerów z/do Rzeszowa. Polscy pasażerowie wybrali Ryanair ze względu na najniższe ceny połączeń, największą punktualność, najmniejszy odsetek zagubionych bagaży oraz coraz lepszą obsługę klienta.

2500000 pasażerem linii lotniczej Ryanair w Rzeszownie była sześcioletnia Vanessa Nieradka, która wracała z wakacji razem z rodziną. Vanessa, która leciała do Dublina, otrzymała upominki od Portu Lotniczego „Rzeszów Jasionka” oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 7 połączeń z Rzeszowa. Katarzyna Gaborec-McEvoy, powiedziała w Rzeszowie:

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

“Ryanair od 2005 roku przewiózł 2 500 000 pasażerów z/do Rzeszowa. Obecnie oferuje 7 połączeń ze stolicy Podkarpacia. W ofercie na lato 2015r. zwiekszyliśmy częstotliwość lotów do Londynu Stansted z 7 do 9 tygodniowo (dwa razy dziennie w środy i niedziele). Cieszymy się, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy w pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym dotychczasowym zmianom w tym roku takim jak nowa aplikacja mobilna, nowa strona internetowa, przydzielane miejsca, czy możliwości wniesienia na pokład drugiej małej torby podręcznej, liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać. .”

(Informacja prasowa)