Lufthansa ujawnia pierwsze szczegóły dotyczące nowej Klasy Biznes!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Lufthansa ujawniła jeden ze swoich najlepiej skrywanych sekretów prezentując projekt nowej Klasy Biznes. Będzie ona dostępna na regularnych trasach od 2020 roku, w pierwszej kolejności na pokładzie Boeinga 777-9.

Nowy fotel stanowi kluczowy element nowego, jeszcze wyższego standardu w kabinie. Został on stworzony z myślą o jeszcze lepszym wypoczynku ponad chmurami. Pasażerowie Lufthansy będą mogli nie tylko korzystać z łóżek o długości 220 cm – konstrukcja oparcia fotela zapewnia możliwość wygodnego ułożenia ramion leżąc na boku. Dzięki temu kręgosłup jest prosty, a śpiący na boku również mogą się cieszyć zdrowym i relaksującym snem.

Nowy fotel Klasy Biznes powstał specjalnie na zlecenie Lufthansy we współpracy z pasażerami. Ponad 500 klientów dostarczyło opinii w trakcie fazy projektowej. Prywatność i optymalny komfort to dwie najważniejsze potrzeby pasażerów na trasach międzykontynentalnych – obie realizowane w najwyższym stopniu dzięki koncepcji nowej Klasy Biznes.

Nowa, ultranowoczesna Klasa Biznes Lufthansy tworzy nowy benchmark na rynku globalnym, oferując pasażerom unikalne doświadczenie podróży, powiedział Harry Hohmeister, Członek Zarządu Deutsche Lufthansa AG. Spójnie i konsekwentnie redefiniujemy nasze produkty premium. Skupiamy się i zawsze skupialiśmy na odpowiadaniu na zapotrzebowanie pasażerów, chcąc im zapewnić doskonałą podróż. Nowa Klasa Biznes potwierdza pełną zdolność do innowacji Lufthansy.

W porównaniu do swoich poprzedników, Boeing 777-9 ma znacząco szerszą kabinę. W nowej Klasie Biznes, przestrzeń jest wykorzystana tak, aby stworzyć wyższy poziom komfortu. Wszyscy pasażerowie Klasy Biznes będą mieć bezpośredni dostęp do przejścia. Jest to możliwe dzięki konfiguracji 1-2-1 i 1-1-1. Nowy fotel zapewni znacząco więcej przestrzeni osobistej, intymności, miejsca na przedmioty osobiste i więcej powierzchni płaskich. W zależności od indywidualnych potrzeb, podróżujący mogą wybierać spośród licznych konfiguracji przestrzeni. Np. do wyboru jest zwiększona długość łóżka lub siedzenie z dwukrotnie większą powierzchnią roboczą. Nowa Klasa Biznes Lufthansy oferuje pasażerom zarówno korporacyjnym, jak i podróżującym w celach prywatnych, nieporównywalny luksus i relaksujące doświadczenie podróży.

Nowa Klasa Biznes będzie również wyznaczać standardy także z technologicznego punktu widzenia. Dzięki cyfrowym interfejsom, wszystkie funkcjonalności fotela oraz pokładowego systemu rozrywki są sterowane z poziomu osobistego urządzenia. Smartfony i tablety mogą być ładowane bezprzewodowo poprzez wbudowany w fotel system. W przyszłości każdy, kto będzie chciał obejrzeć jeden z filmów w rozbudowanym programie rozrywkowym, będzie mógł to zrobić na większym monitorze w jakości HD.

Innowacje zostaną również wprowadzone w istniejącej Klasie Biznes w ciągu najbliższego roku, aby znacząco poprawić komfort pasażerów. Materace, które powstały wyłącznie dla Lufthansy, zostaną dostarczone na pokłady rejsów międzykontynentalnych na początku 2018 roku. Zapewnią one spokojny sen. Na życzenie, pasażerowie otrzymają również piżamy. Dotychczas były one dostępne w Klasie Pierwszej. Pasażerom Klasy Biznes Lufthansa zapewni również nowe koce – ocieplane, ale lekkie i zapewniające wysoki komfort nocą.

(informacja prasowa)