6 milionów pasażerów Ryanair we Wrocławiu

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

WRO 6m paxTania linia lotnicza Ryanair ogłosiła dziś (8 października), że od 2005 roku przewiozła 6 000 000 pasażerów z/do Wrocławia. Polscy pasażerowie wybierają Ryanair ze względu na najniższe ceny połączeń, największą punktualność, najmniejszy odsetek zagubionych bagaży oraz coraz lepszą obsługę klienta.

6 milionowym pasażerem linii lotniczej Ryanair we Wrocławiu była Sara Bielak, która leciała na wakacje razem z rodziną do Rzymu. Piętnastoletnia Sara otrzymała upominki od Portu Lotniczego Wrocław, operatora sklepów wolnocłowych firmy Heinemann, sklepu Polski Folk, kawiarni Coffeeheaven oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 15 połączeń z Wrocławia.

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair, powiedziała we Wrocławiu:

Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Od 2005 roku przewieźliśmy 6 milionów pasażerów z/do Wrocławia. Obecnie Ryanair oferuje 15 połączeń ze stolicy Dolnego Śląska. Bardzo nas cieszy, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy w czerwcu 2014r. pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonej w lipcu tego roku ulepszonej aplikacji mobilnej, jak również wszystkim innym dotychczasowym zmianom, takim jak nowa strona internetowa, przydzielane miejsca, czy możliwości wniesienia na pokład drugiej małej torby podręcznej, liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać. Dodatkowo od sierpnia nasi klienci mają do wyboru opcję płatności za loty z Ryanairem używając konta PayPal. Oferujemy również pakiet usług dla osób podróżujących w celach biznesowych. Od 28 października zwiększamy częstotliwość połączeń do Warszawy/Modlin do dwóch razy dziennie, rano i wieczorem, co pozwoli pasażerom biznesowym polecieć i wrócić ze stolicy w ten sam dzień.

Tanie loty Wrocław Rzym na stronie ePrzeloty.pl

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów do Warszawy/Modlin w cenach rozpoczynających się już od 39 zł na podróż od października do stycznia 2015r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do czwartku (9 października), do północy.”

(Informacja prasowa)