4 miliony pasażerów Ryanaira w Gdańsku!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair_GDNTania linia lotnicza Ryanair ogłosiła w dniu wczorajszym (3 września), że od 2005 roku przewiozła 4 000 000 pasażerów z/do Gdańska. Polscy pasażerowie już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącemu w branży poziomowi obsługi klienta i bardzo szerokiej gamie połączeń. Obecnie mogą zarezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzenie coraz większej liczby udogodnień jak mobilne karty pokładowe, druga mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielona miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty Family Extra i Business Plus udowadnia, że Ryanair to dużo więcej niż tylko nieskie ceny.

4-milionową pasażerką linii lotniczej Ryanair w Gdańsku była Pani Edyta Uzarska, która podróżowała do Oslo Rygge. Lotnisko w Gdańsku uczciło tę uroczystość tortem, którym poczestowani zostali pasażerowie. Pani Edyta otrzymała także od linii Ryanair dwa bilety na podróż w dwie strony.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku operaując z 11 lotnisk w Polsce na 134 trasach.

W Gdańsku Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

Ryanair od 2005 roku przewiózł 4 000 000 pasażerów z/do Gdańska.. Obecnie oferuje połączenia z Gdańska na 14 trasach. W ofercie na lato 2015r. znalazło się jedno nowe połączenie do Alicante. Cieszymy się, że coraz więcej podróżujących wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym udoskonaleniom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów na podróż w październiku i listopadzie w cenach rozpoczynających się już od:

– 19 zł na podróż z Gdańsja do Warszawy Modlina,

– 59 zł za podróż z Gdańska do Krakowa,

– 79 zł na podróż z Gdańska do Oslo Rygge,

– 89 zł na podróż z Gdańska do Londynu Stansted,

-109 zł na podróż z Gdańska do Birmingham.”

Rezerwacji biletów należy dokonać od 4 do 10 września 2015 r. na stronie www.ryanair.com.

(Informacja prasowa)