Milion pasażerów w Modlinie w zaledwie 7 i pół miesiąca!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Modlin_Ryanair_1mlnMilionowy pasażer roku 2014 odleciał dzisiaj o godz. 10:20 rejsem Ryanair numer FR 5718 do Bolonii. Pan Jacek Dziedzic oraz jego żona i dziecko, otrzymali vouchery na darmowy lot Ryanairem, wręczone przez Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej Klaudię Kałążną, która specjalnie z tej okazji przyleciała z Dublina. Lotnisko Warszawa/Modlin przygotowało dla swojego milionowego pasażera oraz jego rodziny dużą torbę wypełnioną firmowymi upominkami.

W tym roku lotnisko obsługuje średnio 4,3 tys. pasażerów dziennie i 129 tys. miesięcznie. W lipcu te liczby wynosiły odpowiednio 4,9 tys. dziennie i 151 tys. podróżnych miesięcznie. Do końca roku zarząd lotniska spodziewa się ok. 1,6 miliona pasażerów.

„Ogromnie się ucieszyłem, nigdy niczego nie wygrałem, mam wrażenie jakbym wygrał w totolotka. Pierwszy raz lecę z Modlina i jestem pod wrażeniem. Naprawdę przytulne, przyjazne lotnisko z miłą obsługą. Wylatuję dziś na stałe do Włoch, ale będę wracał do kraju przez Modlin” – powiedział Pan Jacek Dziedzic, milionowy pasażer lotniska w tym roku.

„Statystyki mówią same za siebie. Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającym się lotniskiem, nie tylko jak na warunki polskie ale i europejskie. Każdego miesiąca przybywa nam nie tylko pasażerów, ale i kierunków oraz liczby połączeń. Za 2 miesiące uruchomiona zostanie baza Ryanaira z 2 samolotami oraz nowe połączenia na Wyspy Kanaryjskie i do Madrytu. Dobre wyniki motywują do rozwoju współpracy z naszym przewoźnikiem i podnoszenia poziomu obsługi pasażerów” – podsumowuje Prezes Spółki, Piotr Okienczyc.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

(Informacja prasowa)