Cristian Samoilovich nowym szefem spraw publicznych w Ryanair

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

20150906_Ryanair_KrakówTania linia lotnicza Ryanair w dniu dzisiejszym ogłosiła dziś powołanie Cristiana Samoilovicha na stanowisko Szefa Spraw Publicznych. Cristian Samoilovich przyszedł do Ryanaira z Ubera, gdzie kierował polityką publiczną w krajach europejskich.

Cristian wnosi olbrzymie doświadczenie w stosunkach rządowych, poprzednio pracował dla Boeinga i Airbusa. W Ryanairze będzie odpowiadał za sprawy publiczne, współpracę z instytucjami UE oraz rządami krajów członkowskich.

Juliusz Komorek, Dyrektor ds. Publicznych i Prawnych Ryanaira powiedział:

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Mam przyjemność ogłosić Cristiana Samoilovicha nowym Szefem Spraw Publicznych. Jego bogate doświadczenie i wiedza będą dodatkową wartością dla Ryanaira we współpracy z UE w celu zwiększenia konkurencyjności europejskiego sektora transportu lotniczego, co z kolei powinno przynieść dodatkowe korzyści dla konsumentów”

Cristian Samoilovich, nowy Szef Spraw Publicznych powiedział:

Cieszę się, że zostałem powołany na stanowisko Szefa Spraw Publicznych w Ryanairze, największej linii lotniczej w Europie. Jest to ekscytujący czas dla Ryanaira z planami ekstensywnego wzrostu. Już nie mogę się doczekać współpracy z UE oraz rządami krajów członkowskich aby dostarczać konsumentom jeszcze większy wybów oraz niskie ceny.”

(Informacja prasowa)