„Fast Track” czyli kontrola bezpieczeństwa bez kolejki – już w Modlinie!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

FastTrack_ModlinTanie linie lonicze Ryanair w dniu wczorajszym (2 rześnia) ogłosiły, że ekspresowe przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, tzw. „Fast Track”, który jest częścią pakietu Ryanair Business Plus, jest już aktywny w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin.

Klienci, którzy wybiorą nowy pakiet usług Ryanair Business Plus będą mogli skorzystać z następujących udogodnień:

  • zmiany terminu lotu („elastyczny bilet”)
  • bagaż rejestrowany (20kg) wliczony w cenę
  • ekspresowe przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku
  • pierwszeństwo wejścia na pokład
  • miejsca premium.

Wprowadzenie Business Plus jest kolejną zmianą mającą na celu ulepszenie obsługi klientów oraz zaoferowanie jak najlepszych usług dla biznesu w Europie, najniższych cen oraz najlepszego wyboru połączeń, z ciągle rosnąca liczbą tras do głównych portów lotniczych. Należy zaznaczyć, że aż 25% pasażerów linii lotniczej Ryanair to osoby podróżujące w celach biznesowych. Wkrótce Ryanair ogłosi kolejne partnerstwo z globalnym systemem dystrybucji (GDS), co uzupełni ofertę rezerwacji grupowych oraz firmowych. Business Plus pomoże europejskim firmom zaoszczędzić miliony euro rocznie na wydatkach związanych z podróżami służbowymi.

Ryanair Business Plus można zarezerwować już od 295zł na stronie internetowej Ryanair.com, natomiast więcej informacji można uzyskać na stronie dedykowanej Business Plus: www.ryanair.com/pl/business-plus

 Bilety lotnicze w promocji „Szalona Środa” kupicie na tripsta.pl. Tanich noclegów szukacie na hotels.com.

Klaudia Kałążna z linii lotniczej Ryanair powiedziała:

Ryanair z przyjemnością ogłasza wprowadzenie w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin, oferty Business Plus wraz z opcją „Fast Track”, dzięki której firmy i osoby podróżujące w celach biznesowych będą mogły skorzystać z dostosowanego do ich potrzeb pakietu usług, w tym „elastycznego biletu”, 20kg bagażu rejestrowanego, ekspresowego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, pierwszeństwa wejścia na pokład oraz miejsc premium. Jest to pierwsze lotnisko w Polsce, na którym jest dostępna opcja „Fast Track”

Polskie firmy stają się coraz mądrzejsze, jeżeli chodzi o planowanie podróży i już teraz aż 25% pasażerów linii lotniczej Ryanair to osoby podróżujące w celach biznesowych, które wybierają naszą linię ze względu na niskie ceny, najwyższą punktualność w branży, jak również największą sieć połączeń w Europie. Obecnie oferujemy jeszcze więcej tras biznesowych, łączących Polskę z głównymi miastami w Europie, wprowadzamy dodatkowe połączenia oraz lepsze rozkłady lotów. Dzięki temu pomagamy wszystkim firmom, niezależnie od rozmiaru, zaoszczędzić na wydatkach związanych z podróżami.”

Bardzo się cieszymy, że jesteśmy w gronie pierwszych lotnisk w Europie i pierwszym portem w Polsce, który oferuje pasażerom komfortowy pakiet Business Plus Ryanair, w tym opcję „Fast Track” na przejściu kontroli bezpieczeństwa. Dzięki temu osoby podróżujące z naszego lotniska będą mogły zaoszczędzić czas i przy asyście operatora przejść kontrolę bezpieczeństwa poza kolejką oczekujących. Ulepszamy ofertę dla pasażerów na lotnisku, tak by sprostać oczekiwaniom wszystkich podróżujących, w tym rodzinom z dziećmi i osóbom podróżującym w celach biznesowych” – podsumowuje Piotr Lenarczyk, Szef Biura Handlowo-Marketingowego Lotniska Warszawa/Modlin.

(Informacja prasowa)