Bezpłatne przewodniki po świecie Lufthansa Travel Guide

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Lufthansa_Frankfurt_01Dla pasażerów Lufthansy, podróż zaczyna się jeszcze przed wylotem. Przewoźnik chce usprawnić pobyt swoich gości w wybranych przez nich miejscach i opublikował właśnie przewodnik w wersji online, w którym znalazło się ponad 100 kierunków Lufthansy. Jest on dostępny pod adresem http://LH.com/travelguide. Podróżujący mają teraz możliwość zapoznać się z miejscami, do których zmierzają jeszcze zanim tam dotrą. Ogromny wybór kierunków rozpoczyna się od A jak Aberdeen aż po Z jak Zurych, przez Nowy Jork i Szanghaj. Pod koniec roku, dostępny będzie przewodnik, w którym znajdą się wszystkie z 200 destynacji Lufthansy na całym świecie. Pasażerowie mogą korzystać z wirtualnego przewodnika bezpłatnie zarówno na swoich komputerach stacjonarnych, jak i wszystkich urządzeniach mobilnych, także podczas podróży. Rekomendacje, porady i artykuły dostępne są w języku angielskim i niemieckim i zostały przygotowane przez specjalnych redaktorów podróżniczych Lufthansy.

Lufthansa Travel Guide” stanowi połączenie ważnych cech tradycyjnego przewodnika z interaktywnymi funkcjonalnościami formatu online. Zawiera skrótowy portret każdego miasta. Na początku można zobaczyć łatwą w obsłudze interaktywną mapę, na której oznaczone jest 10 najważniejszych atrakcji. Kolejną przewagę nad tradycyjnym przewodnikiem w formie książki, stanowią stale aktualizowane listy restauracji i klubów oraz kalendarz wydarzeń. Dodatkowo, przewodnik jest wzbogacony o raporty, trasy zwiedzania oraz zawartość multimedialną, w tym wideoklipy. Znajdują się tam również indywidualne rekomendacje członków załogi Lufthansy, prezentujących swoje ulubione destynacje w sekcji „Crep Tip” („Porady załogi”).

Przydatne szczegóły na temat lokalne lotniska oraz całego kraju ułatwią zaplanować podróż. Użytkownicy mogą również wyszukać znajomych z Facebooka, którzy już odwiedzili wybraną przez nich destynacje i mogą udostępnić im przewodnik. Podróżujący mogą równiez skorzystać z aplikacji ‘door-to-door planner’, dzięki której można szczegółowo zaplanować dalszą podróż z ponad 600 opcjami środków transportu na całym świecie.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

(Informacja prasowa)